March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Animasyonlu GIF Resim, Afiş, Düğme Yapma Programı

Easy GIF Animator çok kısa sürede animasyonlu GIF görüntüleri oluşturmanızı sağlayan kaliteli bir program. Easy GIF Animator güçlü animasyonlu GIF resimleri oluşturma ve düzenleme yazılımını kullanmak çok kolaydır. Bu animasyonlu GIF editörü ile kolayca hareketli GIF resimler, afişler ve düğmeler oluşturabilirsiniz. Çarpıcı görsel efektler ekleyebilir ve web sayfasında yayımlamak için animasyon hazırlamak için özel özellikleri kullanabilirsiniz.

Easy GIF Animator, dünyanın en popüler animasyonlu GIF editörü ve animasyonlu resimler, afişler ve düğmeler oluşturmak için en iyi araçlardan biridir. Çarpıcı animasyon efektleri üretebilir, benzersiz görüntü kalitesi ve sıkıştırma elde edebilir ve web için görüntülerinizi hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Easy GIF Animator, GIF animasyonu tüm türlerini destekler ve animasyonlu GIF görüntüler için yüksek sıkıştırma ve büyük kaliteyi sağlar. Üstüne üstlük, Easy GIF Animator ve piyasada en iyi fiyatlı GIF animasyon düzenleyici programıdır.

Easy GIF Animator son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

 • erkan
  25 Şubat 2013

  merhaba ben easy gif 5.5 kullanıyorum ancak animasyona flash yazılar ekledikten sonra gif formatında çıktın alınca resim kalitesi düşmüş gibi resim üzerinde noktacıklar oluşuyor
  nedenini bilen var mı
  varsa lütfen alfax16@gmail.com
  tşk

 • 27 Aralık 2015

  Ne gibi

"Easy GIF Animator 5.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status