EaseUS Todo Backup Free: Ücretsiz sistem yedekleme ve geri yükleme programı.

EaseUS Todo Backup, Dünya çapında yaygın olarak kullanılan ücretsiz sistem yedekleme ve geri yükleme programıdır.

Sistem ve Hard Disk yedekleme ve geri yükleme için kullanabileceğiniz ücretsiz program. Ücretsiz sürümü ev kullanıcıları için geliştirilmiştir. Güvenli ve güvenilir yedekleme ve sistem kurtarma programıdır.

EaseUS Todo Backup, kullanımı kolay yedekleme ve geri yükleme programıdır. Tek bir tıklama ile sisteminizdeki tüm resim, fotoğraf, video, müzik, belgeleri yedekler. Sisteminiz hasar görürse veya herhangi bir nedenden dolayı hard disk içeriği sorunlu olursa, bu program sayesinde yedeklediğiniz dosyaları tekrar geri yükleyebilirsiniz.

EaseUS Todo Backup özelliklerine göz atalım;

Verimli sistem yedekleme ve kurtarma sağlar. Her şeyi geri almak için işletim sistemini veya uygulamaları yeniden yüklemenize gerek yok. Kurtarma için güvenli bir yere veri, sistem, sabit disk, bölüm ya da dosyaları tek tek yedekler.

Disk kopyalama sayesinde herhangi bir durumda tüm diskteki verileri geri alabilirsiniz. Doğrudan disk / bölüm görüntüsü yedekleme, tüm görüntüyü kurtarmak için tek tek dosyaları geri yükleyebilirsiniz.

Yeni! Kartvizitler, mesajlar, arama günlükleri, belgeler, müzikler, fotoğraflar, Android cihazınızdaki videolar da dahil olmak üzere verilerinizi yedekleme ve geri yükleme yapabilirsiniz.

EaseUS Todo Backup indir-sistem yedekleme ve geri yukleme programi

EaseUS Todo Backup programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 127.26 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EaseUS Todo Backup Free İndir (6.5)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status