Earth Alerts: Deprem, Tsunami, Volkanik Hareketleri İzleme Programı

Earth Alerts, dünyanın her yerinde meydana gelen çeşitli doğal afet olaylarını (depremler, tsunamiler, yanardağlar, kasırgalar, tayfunlar, fırtınalar, seller, yangınlar, heyelanlar vb) gerçek zamanlı olarak izlemeye olanak sağlayan bir Windows tabanlı bir uygulamadır. İster evinizin yakınında olsun, ister dünyanın diğer ucun olsun, uyarı bildirimleri, raporları ve görüntüleri ortaya çıktıkça size sunar.

Earth Alerts, Ulusal Hava Servisi, US Geological Survey ve Smithsonian Enstitüsü gibi kuruluşlar tarafından sağlanan çevrimiçi kaynakları kullanır. Earth Alerts programı ile dünyayı takip edebilirsiniz. 2013-2014 doğal afetler ile ilgili bir çok bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Deprem, tsunami, volkanlar, tropikal siklonlar, yangınlar, heyelan, şiddetli hava, yerel hava durumu, vb Earth Alerts kullanmak için, sadece belirli doğal tehlikeleri seçin. Uygulama daha sonra otomatik olarak, internet üzerinden kullanılabilir çeşitli canlı verileri, raporları, harita ve resimleri en son bilgileri alır ve uygun bir düzenleme olarak size sunar.

Earth Alerts Ulusal Hava Servisi uyarıları, mevcut koşullar, yerel hava durumu tahminleri ve radar / uydu görüntüleri gibi temel hava izleme özellikleri içerir.

Earth Alerts – Ekran Görüntüleri

Earth-Alerts-indir-1  Earth-Alerts-indir-

Earth Alerts Bilgileri

Sürümü: Earth Alerts 2014.1.174

Boyutu: 5.87 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 64 bit

Üretici: South Wind Technologies

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Earth Alerts 2014.1.174 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status