March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Doğal Afet Uyarı, İzleme, Takip Etme Programı

Earth Alerts, dünyanın her yerinde meydana gelen çeşitli doğal afet olaylarını (depremler, tsunamiler, yanardağlar, kasırgalar, tayfunlar, fırtınalar, seller, yangınlar, heyelanlar vb) gerçek zamanlı olarak  izlemeye olanak sağlayan bir Windows tabanlı bir uygulamadır. İster evinizin yakınında olsun, ister dünyanın diğer ucun olsun, uyarı bildirimleri, raporları ve görüntüleri ortaya çıktıkça size sunar.

Earth Alerts, Ulusal Hava Servisi, US Geological Survey ve Smithsonian Enstitüsü gibi kuruluşlar tarafından sağlanan çevrimiçi kaynakları kullanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Earth Alerts programı Windows 8 (sadece “Masaüstü Modu” çalışır), Windows 7/Vista/XP, 32-bit (x86) ve 64-bit (x64) sürümlerinde çalışır.

Screenshot Sample 1

Deprem, tsunami, volkanlar, tropikal siklonlar, yangınlar, heyelan, şiddetli hava, yerel hava durumu, vb Earth Alerts kullanmak için, sadece belirli doğal tehlikeleri seçin. Uygulama daha sonra otomatik olarak, internet üzerinden kullanılabilir çeşitli canlı verileri, raporları, harita ve resimleri en son bilgileri alır ve uygun bir düzenleme olarak size sunar.

Screenshot Sample 2

Earth Alerts Ulusal Hava Servisi uyarıları, mevcut koşullar, yerel hava durumu tahminleri ve radar / uydu görüntüleri gibi temel hava izleme özellikleri içerir.

Program için gerekli: .NET Framework 3.5

Boyutu: 2,81 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Earth Alerts İndir (2012.1.174)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status