March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

DVD Shrink: Ücretsiz DVD Yedekleme Programı

DVD Shrink – DVD disklerini yedeklemek için ücretsiz bir yazılımdır. DVD Shrink DVD disklerinizi yedeklemenize imkan tanıyan bir yazılım uygulamasıdır. Bu yazılımı seçiminize göre herhangi DVD video diskinizden bir yedek kopya yapabilmek için DVD çekme yazılımı ile bağlantılı olarak kullanabilirsiniz. DVD Shrink DVD’leri çekmez! DVD Shrink’den çıkan ürünler hard sürücünüzde daha sonra DVD-R sürücünüz ile sağlanan yazılım gibi ayrı çekme yazılımları kullanarak bir DVD-R’e çekebileceğiniz dosyalar olarak kaydedilir. Neden DVD Shrink Kullanılır: Çoğu DVD başlıkları sizi kopyalar yapmaktan korumak için tasarlanmıştır. İlk koruyucu ölçüm şifrelemedir.

DVD Shrink ile dilerseniz DVD üzerinde istemediğiniz eklentileri, sesleri, dilleri vs. de kaldırabilirsiniz. Dosya boyutunu tamamıyla özelleştirebileceğiniz için çift katmanlı DVD’leri tek bir DVD’ye sıkıştırabilmek için de kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hard sürücünüze kopyalamaktan veya eğer öyle yapmayı başarabilirseniz sonuç dosyaları açabilen çoğu DVD başlıkları şifrelenmiştir. DVD Shrink yerleşik şifre çözümleme algoritmasıyla ile bu problemin üstesinden gelir.

DVD Shrink Bilgileri:

Sürüm: DVD Shrink 3.2.0.15

Boyut: 1.04 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows

Üretici: dvdshrink

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DVD Shrink 3.2.0.15 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status