December 3, 2021


Aynı dosyaları bulun ve kaldırın

Duplicate File Finder, çift dosyaları bulup silmek için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Hızlı byte-to-byte karşılaştırması size doğru sonuçları verir ve dosya adından bağımsız olarak dosya içeriğini yinelemeli olarak arar. Yinelenen dosyaların bir listesi kaldırılabilir, taşınabilir veya kopyalanabilir.

Duplicate File Finder ile benzer/aynı dosyaları bulun ve kaldırın ve değerli disk alanını birkaç dakika içinde kurtarın. İnternet’ten birçok dosya indirdikten sonra kaç kopya dosyanız olduğunu veya evinizde veya şirket ağınızda dağılmış dosyaları çoğalttığınızı fark etmeyebilirsiniz. Çoğaltılmış dosyalar genellikle atık ve gereksiz yere tutmak, yalnızca değerli bir sabit disk alanının boşa harcanmasına yol açar. Sabit diskleriniz belgeler, iTunes, iPod, MP3, Fotoğraflar ve Videolarla doludur ve çoğu gereksizdir.

Yinelenenleri silmek, dizin oluşturma işlemini hızlandırmaya yardımcı olur ve yedekleme zamanı ve boyutu azaltır. Gereksiz tüm kopya dosyalarını kaldırana kadar bilgisayarınız tamamen optimize edilmemiştir.

duplicate-file-finder-indir-ayni-dosyalari-bulma-ve-silme-programi

Duplicate File Finder ile boş disk alanını belirleyin ve kurtarın. Yedeklemeler için kullanılan süreyi ve ortamı azaltın. Gereksiz virüs taramasında kullanılan zamanı en aza indirin. Dizüstü bilgisayarlar ve bellek diskleri gibi “sınırlı” kaynaklardaki boş alan miktarını artırın. Dosyaları arama süresini azaltın. Senkronizasyon sorunlarını ortadan kaldırmak için yinelenen dosya siliciyi kullanın.

Free Duplicate File Finder‘ı deneyin ve bilgisayarınızda bulunan tüm bu gereksiz çift dosyaları bulun. Ve bunları görsel olarak veya başka yöntemlerle karşılaştırmanıza gerek kalmadan güvenle silebilirsiniz.

Duplicate File Finder bilgisayarınızda yer alan aynı resimleri/fotoğrafları, videoları, müzikleri ve gereksiz olan tüm dosyaları bulun ve temizleyin. Duplicate File Finder aynı dosyaları bulan en iyi programlardan biridir.

Duplicate File Finder Bilgileri

Sürüm: Duplicate File Finder 6.2

Boyut: 840 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Duplicate File Finder İndir – Aynı Dosyaları Bulma ve Silme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status