March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Duplicate Cleaner: Benzer, Eş Dosya Silme Programı

Duplicate Cleaner programının ücretsiz versiyonu. Bilgisayar kullanıcıları sürekli programlar, uygulamalar, oyunlar vs yükler. Yüklemeden sonra kaldırdığımız uygulamar, programlar vs olabilir. Bilgisayarımızda benzer bir çok dosya olabilir. PC sabit diski boş yere dolduran bu benzer dosyalardan kurtulmak ister misiniz?

Duplicate Cleaner programı PC de ki benzer dosyaları bulmanıza ve bu dosyaları kaldırmanıza, temizlemenize yardımcı olan kullanımı kolay bir program. Ayrıca Duplicate Cleaner sabit sürücü veya kurumsal ağ içeriğini düzenlemenize yardımcı olan kullanışlı bir programdır. Fotoğraf, müzik, film, video, Word belgeleri, PowerPoint sunumları, metin dosyaları – – bilgisayarınızda benzer dosyaları Duplicate Cleaner ile bulabilirsiniz. Duplicate Cleaner dosya türleri için derin tarama yapar. Bulduğunuz bu dosyaları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Duplicate Cleaner ile sabit diskleri temizleyerek daha hızlı PC performansı sağlayabilirsiniz. Hızlı Tarama ve doğru karşılaştırma. Derin müzik taramaları – yinelenen müzik formatları bulmak (MP3, iTunes (M4A) ve daha fazlasını içerir.). Yeniden boyutlandırılabilir, döndürülebilir, düzenlenmiş ve daha fazla benzer görselleri bulabilir.

Esnek arama parametreleri. Akıllı Seçim Yardımcısı. Birden fazla yerde arama. CSV formatında sonuçları içe veya dışa aktarma. Dosyaların Yolu, Boyut ve Tarihini görüntüleme. Büyük, yeniden boyutlandırılabilir liste penceresi. Görüntü önizleme penceresi. Yeni bir konuma dosyaları taşıma. Windows ve sistem dosyaları için koruma.

Duplicate Cleaner programı Windows 8, Windows 7,Vista, XP 32/64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 5,73 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Duplicate Cleaner İndir – Aynı Dosyaları Bulma ve Silme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status