October 23, 2021


DroidCam: Android Telefonu Web Kamerası Yapma

DroidCam-indir-android-webcamDroidCam, Android telefonu kablosuz web kamerasına dönüştürme veya IP kamera olarak kullanmanızı sağlayan ücretsiz programdır. DroidCam, mesajlaşma veya görüntülü konuşma programları ile arkadaşlarınıza sohbet ederken Android telefonu web kamerası olarak kullanmanızı sağlar. Skype, Yahoo Messenger mesajlaşma programları kullanırken DroidCam ile Android telefonu kablosuz web kamerası olarak kullanabilirsiniz.

DroidCam kullanımı ile ilgili önemli notlar;

DroidCam programını Windows 8 bilgisayara yüklemeye çalışırken bir Windows “SmartScreen” uyarısı alabilirsiniz. Bu, sorunun DroidCam yeni sürümü yüklendiği zaman ortadan kalkması bekleniyor.

DroidCam, Windows 8 Skype Metro uygulaması ile uyumlu değildir. Masaüstü Skype sürümünün yüklü olması gerekiyor.

DroidCam yüklemesi yaparken video ve ses sürücülerinin yüklenmesi ile ilgili bir uyarı alabilirsiniz. İzin vermek için Devam (Continue) veya Install (Yükle/Kur) seçeneğini seçin.

DroidCam kurulumu yapıldıktan sonra Skype ve Yahoo Messenger programlarının DroidCam programını web kamerası olarak tanıması gerekir. Eğer tanımıyorsa, bilgisayarı yeniden başlatın.

Mikrofon olarak da DroidCam’i seçmeniz gerekir. DroidCam Android telefonu web kamerasına dönüştürmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz programdır.

DroidCam Bilgileri

Boyutu: 692 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DroidCam 4.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status