March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

DriverScanner 2014: Sürücü Güncelleme Programı

Bilgisayarınıza bir çok donanım ve yazılım sürücüleri vardır. Eski sürücüler sistem performansını azaltan en büyük etkenlerden biridir. Bu nedenle bilgisayardaki tüm sürücüleri, sürekli güncel tutmak, bilgisayar performansı için faydalı olacaktır.

DriverScanner programı da tam bu iş için var. DriverScanner 2014 gelişmiş bir sürücü güncelleme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

DriverScanner bilgisayarınızda driver/sürücü tarama yaparak, güncellenmesi gereken sürücüler varsa bunu size gösteriyor. Sadece güncelleme seçeneğine tıklayarak sürücüleri güncelleyebilirsiniz.

Sürücü güncellemek bazıları için kolay olabilir ama gerçekten çok zor bir iştir. Hangi sürücü güncel değil tek tek bakmanız gerekecek, sürücü üretici sayfalarına gideceksiniz, doğru sürücüleri seçip yükleyeceksiniz vs vs uzun iş anlayacağınız.

Driver Scanner, tüm bu işlemleri kendisi yapacak. Sizin tek yapmanız gereken güncellemek istediğiniz sürücüyü seçmek evet bu kadar.

DriverScanner programı başlatın Start Scan düğmesine tıklayarak sürücü taramasını başlatın ve yüklenmesini istediğini sürücünün karşısındaki Download now seçeneğine tıklayın. Sürücü hemen yüklenecektir.

DriverScanner 2014

DriverScanner 2014 sürücü güncelleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 5.31 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DriverScanner 2014 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status