February 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

DriverMax Anlatım:

DriverMax ücretsiz yazılımı tüm Windows sürücülerinizi kolay bir şekilde yeniden yüklemenize olanak tanıyan bir programdır.DriverMax ile kolaylıkla tüm Windows sürücülerinizi yeniden kurabilirsiniz. Bundan sonra öyle eski cdleri bulup sürücü aramak filan yok. Sadece hazır durumdaki bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri DriverMax ile yedekleyin. Artık tüm sürücüleriniz tek bir dosyada hazır durumda.

Bilgisayarınızı biçimlendirdikten sonra sürücü aramakla uğraşmadan sürücülerinizi bilgisayara yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program Windows Vista, XP sistem sürücüleri, anakart, ağ, dijital kamera, web kamera, MP3 player, USB sürücü, modem, klavye, bluetooth, Voip telefon, ses kartı, yazıcı, tarayıcı, sabit disk gibi çok sayıda donanımların güncel sürücülerini bulabilir. Program ayrıca çeşitli üretici firmaları da bulabilir. (Toshiba, HP, Intel, Philips, RealTek, Sharp gibi.)

Programın ana menüsünde sürücü işlemleri (drive operation); Import (Al), Export (Çıkart), Installed drivers report (kurulu sürücüler hakkında rapor çıkart) menüleri var. Bu menüye tıkladığınızda bilgisayarınızda varolan sistem sürücülerini, simge, isim, sürüm, tarih, şirket olacak şekilde HTML dosyası olarak bir Internet Explorer penceresi açarak gösterir.

DriverMax son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

"DriverMax 5.6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status