DreamPlan Home Design Software: 3 Boyutlu Ev Tasarlama Programı

DreamPlan Home Design Software indirDreamPlan Home Design Software, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 3 boyutlu (3D) ev ve peyzaj planlama ve tasarım programıdır. Bu ücretsiz program sayesinde hayalinizdeki evi tasarlayabilirsiniz. Çok kolay çizme özellikleri sayesinde kısa zaman 3 boyutlu evinizi dizayn edebilirsiniz.

Bir çok arkadaşımız bu alanda ücretsiz programlar bulmayı istiyordu. İşte size fırsat. DreamPlan Home Design Software ücretsiz 3D ev tasarım/dizayn programını kullanabilirsiniz. Programın kullanımı düşündüğünüz kadar zor olmayacak. Zaten programı yükledikten sonra arayüzünde her şeyi bulacaksınız. Gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış. Programın kısaca özelliklerine değinmek istiyorum.

Görselleştirme ve gerçekçi bir 3D ev modeli ile hayalinizdeki evleri tasarlayın. Villa, ev veya apartman dairenizin kat planını oluşturun. Özel ayarlamalar ile renk, doku, mobilya, dekorasyon ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Dış peyzaj ve bahçe alanlarını da planlayabilirsiniz. Yeni bir ev planlama veya bir ev geliştirme projesi üzerinde çalışmaya başlamadan önce, kat planı mükemmel ve dreamplan ev tasarım yazılımı ile herhangi bir ev tasarımını önizleme yapabilirsiniz.

DreamPlan-Home-Design-Software-indir

DreamPlan Home Design Software Özellikleri

 • Kolayca evinizin 3D kat planları tasarlama.
 • Duvarlar ve çatılar yaratma.
 • Evin iç ve dış süslemeleri.
 • Odalarına mobilya, demirbaş, eşya ve diğer süslemeler ekleme.
 • Açık peyzaj alanlarının arazilerini oluşturma.
 • Ağaçlar ve bahçeler.
 • Basit ev tasarım oluşturma ve özelleştirme için kolay kullanımlı bir arayüz.
 • 3D, 2D ve blueprint görünüm modları arasında geçiş yapma.

DreamPlan-Home-Design-Software-kullanimi

3 boyutlu olarak bir ev, villa veya apartman dairesi mi planlamak istiyorsunuz? Ayrıca bahçe ve ağaçların olacağı hayalinizdeki müstakil evi mi tasarlamak istiyorsunuz? DreamPlan Home Design Software ücretsiz programı ile yapabilirsiniz. 3 boyutlu (3D) ev tasarlamak, dizayn etmek için yardımcı olacak harika bir program. Herhangi bir ücret ödemeden 3D ev tasarım programı istiyorsanız bu ücretsiz programı kullanmanızı tavsiye ederim.

Sürümü: DreamPlan Home Design Software 1.10

Boyutu: 3.37 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: NCH Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • nejat
  17 Haziran 2015

  ilk defa deniyecem

"DreamPlan Home Design Software İndir – 3D Ev Tasarım Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status