December 3, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Dracula Virüs Temizleyici 3.5 ücretsiz Türkçe virüs temizleme programı.Dracula Virüs Temizleyici 3.5 programı sayesinde virüslere karşı güçlü önlemler alabileceksiniz.İnter kullanımı arttıkça virüslerin ve casus yazılımların çoğalması ile internet kullanımı daha da kötü oluyor.Dracula Virüs Temizleyici 3.5 programı sayesinde internette rahatlıkla sörf yapabileceksiniz.

Dracula Virüs Temizleyici henüz bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız ancak program tarama sırasında antivirüs programınız virüs bulduğuna dair uyarı verirse çekinmeden virüsü silebilirsiniz. Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, taşınabilir disk vb. bilgisayarınıza takın

Sponsorlu Bağlantılar

Dracula Virüs Temizleyici Temel Özellikleri

 • Bilgisayarınızda gereksiz depoLanan Temp ve Prefect vb. dizinlerindeki dosyaları siler.
 • activexdebugger32.exe trojanını bir daha geri gelmemek üzere temizler ve sürücülerimizin paylaşım durumunu önceki haline getirir.
 • Veri tabanında bulunan virüsleri tanır bu sayede programda yer alan Veri Tabanı Güncelle bağlantısıyla kendini güncelleyerek yeni eklenen virüsleri tanıyabilir.
 • Sürücü taratma seçeneğinin yanına klasör taratma seçeneği de eklenmiş, bu sayede kullanıcı sadece klasör tarabilir veya sürücü+klasör şeklinde tarama yapabilir.

Dracula Virüs Temizleyici Görevleri:

 • Bilgisayarımızda gereksiz depolanan Temp ve Prefect
  vb. dizinlerindeki dosyaları siler.
 • Activexdebugger32.exe trojanını bir daha geri gelmemek üzere temizler ve sürücülerimizin paylaşım durumunu önceki haline getirir.
 • Sadece activexdebugger32.exe virüsü için değil, her geçen gün artan veri tabanıyla yeni virüsleri bulabilme adına ilk adım atılmıştır.

Versiyon 3.5 ile gelen özellikler, yenilikler, hata onarımları:

 • Eski sürümde taramayı başlattıktan sonra durdurulamama hatası giderildi.
 • Program dosyaları C:\Pogram Files ‘a kurulma mecburiyetinden kurtarıldı, program kurulduktan sonra dosyalar başka bilgisayarlara kurulum yapılmadan da çalıştırılabilir.
 • Program 2 farklı şekilde yayınlandı, 1. seçenekte program boyutu 354 KB ancak bu seçenek ile birlikte .Net Framework 2.0 veya daha üstü  kurulu olmalıdır, 2. seçenekte program boyutu 21,2 MB ancak bu seçenekte bilgisayarınızda .Net Framework kurulu olmasına gerek yoktur.Sonuçta her ne kadar program boyutu artsa da program .Net Framework zorunluluğundan kurtarılmıştır.
 • Programın virüs güncellemeleri artık kendi kendine kontrol edilecek,güncelleme konusunda kullanıcı uyarılıp onay alındıktan sonra güncelleme yapılacak.
 • Sürücü taratma seçeneğinin yanına klasör taratma seçeneği de eklendi bu sayede kullanıcı sadece klasör tarabilir veya sürücü+klasör şeklinde tarama yapabilir.
 • Birçok kişi tarafından zararlı reklam olarak tanımlanan destek linki kaldırıldı ancak program ücretsiz olmaya devam edecek.

Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0

354,31 Kb

Türkçe

Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dracula Virüs Temizleyici 3.5 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats