February 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz DivX Video Dönüştürücü

Dr. DivX neredeyse tüm video formatlarını DivX‘e dönüştürmek için yardımcı olan Windows sistemler için ücretsiz bir programdır. Dr DivX projesinin amacı, taşınabilir ve mümkün olduğunca çok video formatlarını olarak transcoding yeteneğine sahip bir uygulama oluşturmaktır. MPEG-1, -2, -4, DV, AVI, WMV, AVS, FLV, MOV gibi temel formatların dışında webcam ve görüntü yakalama programlarının verilerinide dönüştürebilen bu program DVD kalitesinde görüntüyü neredeyse 15 kat daha az boyuta indirgiyor, üstelik kullanımıda oldukça kolay.

En güçlü girişi dönüştürmek Dr DivX, MPEG MPEG-1 dahil, birçok giriş dosyalarını dönüştürebilirsiniz-2, VOB, AVI, FLV, MOV, MP4, DivX AviSynth komut dosyaları. Eğer DivX kodlayıcı yeni bir sürümünü yüklemeniz kullanılabilir DivX kodlayıcı kullanır, Dr DivX otomatik kodlama kullanır. Gerekli kodlamak ayarlarını el ile en iyi çıkış için yapılandırılabilir Eğer Tweak encode ayarları.

Sponsorlu Bağlantılar

Olan Dr DivX oynatma DivX sertifikalı donanım çalarlarda garantilidir DivX sertifikasyon kısıtlamalar, tüm dosyalar uygulama tarafından oluşturulan saygı beri DivX sertifikalı çalarlarda çalınabilir DivX dosyalarını oluşturur. Watch klasörleri Monitör kullanıcı belirtilen klasörler otomatik olarak yeni dosyaları yapılandırılmış çıkış profili kullanarak ekledi dönüştürmek.

dr-divx

Birden fazla ses desteği dönüştürme birden fazla ses parçaları her parça için farklı kodlayıcı ayarları kullanarak izler. MP3, MP3 Surround ve AC-3 çıkışı ses formatları destekleniyor. VOB input Convert DVD altyazı birden fazla altyazı parça desteği DivX XSUB altyazı parça parçalar.

Otomatik olarak istenilen kalite düzeyini Kullanıcı için kodlamak ayarlarını yapılandırır sadece gerekli kalite seviyesini seçmek için, uygulama dinlenme ihtiyacı yok. MP3 encoder Dr DivX için çok kodlayabilirsiniz-kanal 5.1 ses ve video kaynakları MP3 surround dahil, MP3 surround ise tam 5.1 kanal ayrımı koruyarak geri Normal “MP3” ile uyumludur. Sen DivX Player 6.4 kullanmak için 5.1 ses çözme yararlanmak gerekir.

Dr. DivX Bilgileri

Sürüm: Dr. DivX 2-2.0.1-b7

Boyut: 4.08 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dr. DivX İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status