March 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

doPDF PDF Dönüştürücü

doPDF, kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan bir PDF dönüştürücüsüdür. Herhangi bir uygulamada “Yazdır” komutunu kullanarak karşınıza gelecek olan yazdırma penceresinde, doPDF sanal yazıcısını seçerek, kolay ve anında PDF’e dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Microsoft Word, Excel, Powerpoint gibi uygulamalarda, e-postalarınızda, önemli bilgi içerdiğini düşündüğünüz web sayfalarında tek tıklamayla dönüştürme yapabilirsiniz.

doPDF ile PDF’e Dönüştürme İşlemi

doPDF yüklendikten sonra, Yazıcılar ve Fakslar listesinde sanal bir PDF yazıcı sürücüsü olarak listelenir. PDF’e dönüştürme işlemi için, dönüştürmek istediğiniz belgede yazıcı olarak doPDF’i seçmeniz yeterlidir. Bir belge açın (Microsoft Word, WordPad, Not Defreri veya başka bir yazılım kullanarak), Yazdır seçeneğini seçim ve yazıcı olarakta doPDF’i seçin. Dönüştürme işlemi tamamlandığında, size dosyanın nereye kaldedildiğini soracak ve işlemi bitirecek. Ardından varsayılan PDF görüntüleyici ile dosyayı açacak.

Sponsorlu Bağlantılar

doPDF PDF dönüştürücünün temel özellikleri:

  • 64-bit desteği – 64-bit işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır
  • Ghostscript yok – 3. parti uygulamalara ihtiyaç duymadan [Ghostscript benzeri] dönüştürme yapar. Bunu kurulum dosyasının boyutundan anlayabilirsiniz.
  • Özelleştirilebilir çözünürlük – 72dpi ile 2400dpi arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Öntanımlı / özel sayfa ebatı – Mevcut A4, A5, A6, Mektup, … şablonlarından seçebilir ya da özel sayfa ebatı belirleyebilirsiniz
  • Aranabilir PDF’ler – PDF belgelerde arama yapılabilecek şekilde dönüştürme işlemi gerçekleştirir.
  • Çoklu dil desteği – Şu anda desteklenen 20 dilden istediğinizi seçerek, arabirim dilini değiştirebilirsiniz.

doPDF programının son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"doPDF 7.0.320 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status