Dooble: Ücretsiz ve Türkçe internet tarayıcısı.

Dooble, tüm platformlar üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe internet tarayıcısı. Dooble gizlilik ve kullanılabilirliği arttırmak amacıyla tasarlanmış bir web tarayıcıdır. Diğer tarayıcılardan sıkıldıysanız ve farklı bir browser denemek istiyorsanız alternatif olarak kullanabileceğiniz güzel bir tarayıcı.

Dooble diğer web tarayıcılarda olduğu gibi elenti desteği içerir. Basit arayüzü ile hızlı bir şekilde kullanmayı sağlar. Basit yer imleri tarayıcısı içerir. Ayrıca widget konumundan bir pop-up yoluyla mevcut yer imini değiştirebilirsiniz.

Dooble hassas bir masaüstü içerir. Masaüstü işletim sistemi için bir portal olarak hizmet edebilir. Dahili Download Manager, indirme yöneticisi mevcuttur. İndirdiğiniz dosyalara kolay erişim sağlar.

Program standart çerez yönetimi seçenekleri ile birlikte geliyor. Otomatik tanımlama kaldıran bir mekanizma sağlar. İzin verirse, bazen istenmeyen çerezleri kaldırmak mümkündür. Şifreli tarama bilgisi sunuyor. Verilerin çoğunu şifre ile korur. Dooble ayrıca veriler için geçici bir şifre ile şifrelenmiş bir oturum tabanlı modeli sağlar.

Dooble dahili dosya yöneticisi ve FTP tarayıcı içerir. JavaScript olmayan dosya yöneticisi ve FTP tarayıcısı dahildir. Proxy ayarları yapılandırmayı da sağlar. Dooble doğrulanmış oturumlar için oturum geri yüklemeyi destekler. Erken çıkarsanız, bir sonraki doğrulanmış oturumunda önceki sekmeleri ve pencereleri geri alabilir. Üçüncü taraf içerikleri engeller.

Sonuç olarak Dooble güvenli ve kolay kullanımlı bir internet gezinme sunuyor. Denemekte fayda var diye düşünüyorum. Ama Google Chrome kadar büyük bir tarayıcı olduğunu düşünmeyin. Alternatif olarak internet tarayıcısı arıyorsanız, bu tarayıcıyı öneririm.

Dooble indir-internet tarayicisi

Dooble programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 41.80 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dooble 1.46 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status