March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry Tablet İçin Dolphin Browser Uygulaması

Dolphin Browser; BlackBerry Tablet için ücretsiz web tarayıcı, internet tarayıcı. Dolphin Browser göze hoş gelen ve kullanım kolay arayüzü ile keyifli bir kullanım sunuyor.

Dolphin sayesinde mobil cihazlarda tarama artık çok kolay, özelleştirilmiş giriş ekranı, ses ve el hareketiyle kontrol, özelleştirilebilen ayarlar ve paylaşım özellikleriyle tarama tarzınıza uyum sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Işık hızındaki performansı ile Dolphin diğer mobil cihaz tarayıcılarının pabucunu dama atar.

Dolphin’in ücretsiz mobil cihaz tarayıcısını indirin ve kişiye özel, kendi İnternet tarayıcısına sahip olmanın getirdiği çok özel özelliklerin tadını çıkaran 80 milyon kişi arasına siz de katılın.

Dolphin Browser - screenshot thumbnail Dolphin Browser - screenshot thumbnail Dolphin Browser - screenshot thumbnail

Android Market’de 1 Numara Olan Mobil İnternet Tarayıcısı

Dolphin Tarayıcısının Hareketleri ve kenar çubukları sayesinde, hareket halinde iken İnternet’te hızlı, sezgisel ve eğlenceli bir şekilde gezinebilirsiniz

Bir dokunmatik ekranda deneyeceğiniz diğer her şeye kıyasla size kendinizi daha fazla evinizdeymiş gibi hissettirecek mükemmel ve kullanımı çok basit bir tarayıcıdır.

Dolphin Browser Özellikleri:

 Web Uygulama Dükkanı – Tamamen yeni Dolphin web uygulama dükkanı, en popüler web uygulamalarına erişim imkanı sunmaktadır, bu nedenle tarayıcıdan hiç çıkmanız gerekmez. Facebook, Twitter, Wikipedia, Amazon daha birçoğu da dahil olmak üzere 200’den fazla web uygulaması içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Giriş Ekranı – Giriş ekranınıza uygulama eklemek süper derecede kolay. Üstelik, bir dokunuşta erişmek için uygulamaları hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Tek Dokunuşla Paylaşım – Web sayfalarını Tweet yapın, onları Facebook’da yayınlayın, e-posta ile paylaşın veya herhangi bir içeriği kopyalayıp onu doğrudan Evernote veya Box’a kaydedin.

 Sekmeli tarama – Ekranlar arasında geçiş yapmaya gerek yok, sekmeli tarama sayesinde Web sayfalarını ışık hızı kadar hızlı açabilir ve değiştirebilirsiniz.

Dolphin Browser - screenshot thumbnail Dolphin Browser - screenshot thumbnail Dolphin Browser - screenshot thumbnail

Dolphin Connect – Geçmişi, yer imlerini, parolaları eşleyebilir ve sekmeleri kolayca Android, iOS ve bilgisayarda açabilirsiniz.

 Cihaza gönder: Dolphin’in Chrome, Firefox ve Safari eklentileriyle, bağlantıları, haritaları, telefon numaralarını ve daha fazlasını bilgisayarınızdan telefonunuza veya telefonunuzdan bilgisayarınıza gönderebilirsiniz.

Kablosuz – Yayın – Kablosuz ağınızda bulunan Dolphin arkadaşlarınızla bağlantıları paylaşabilirsiniz.

 Sonar – Dolphin sesinizi dinler ve sesinizi kullanarak İnternette arama yapma, beğendiğiniz sosyal ağlarda paylaşımda bulunma, beğendiğiniz web sitelerini sık kullanılanlara kaydetme ve gezinme imkanı sunar.

El Hareketi – İçinizdeki sanatçının dışarı çıkmasına izin verin ve en fazla kullandığınız mobil ve masaüstü web sitelerine erişmek için kişisel bir el hareketi (sembol) oluşturun.

 Eklenti – Mobil İnternet tarayıcısı deneyiminizi, parmak uçlarınızla yapmak istediklerinize göre Eklentiler kurarak güçlendirin. 60’dan fazla (ve artmaya devam ediyor) Dolphin Eklentisiyle, mobil tarayıcı içinde istediğiniz her şeyi doğru şekilde yapabilirsiniz. Sağ taraftaki kenar çubuğunuzda, önceden yüklenmiş olan 3 Eklenti özelliğine göz atabilirsiniz.

Fiyat : Ücretsiz

Boyut : 2 MB

Gerekli Sürüm : Tablet: 2.0.0 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 1.0.111

Güncellenme : 7 Mart 2012

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Dolphin Browser İndir (BlackBerry Tablet)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status