DNS Değiştirme & IP Değiştirme Programı

Sürekli olarak DNS veya IP değiştirmek zorunda kalanlar için faydalı olacak bir program.

DNS & IP Değiştirici ücretsiz ve Türkçe program sayesinde bir kaç tıklama ile kolayca DNS değiştirme veya IP değiştirme yapabilirsiniz.

Önceki dönemlerde okuldaki kablosuz ağa bağlanabilmek için dns sunucu adreslerini değiştirip statik ip almamız gerekiyordu. Ama okuldakine bağlanabilmek için gerekli olan ayarlar ile evdeki ağa bağlanamıyorduk. Bu yüzden evden okula her gidişte bilgileri tekrar girip, eve gelince de bilgileri sıfırlamamız gerekiyordu. Bu dönem durum değişti sanırım ama başka başka yerlerde benzer sorunları olanlar vardır belki…

DNS ve IP ayarlarını değiştiren program

Program, ekran görüntüsünde görülen bilgileri istenen isim ile kayıt altında tutar ve kullanıcı her istediğinde bu bilgiler arasında birkaç tıklama ile geçiş yapabilir.

Ekle butonu yardımıyla yeni bilgiler girilip saklanabilir. Uygula butonuna basılarak veya yapılandırma listesindeki elemanların birine çift tıklanarak seçilen bağlantı için ayarlar uygulanabilir. Düzenle butonu ile kayıtlı bilgilerinin düzenlenebildiği pencere açılır. Sil ile seçilen bilgiler silinir.

Gerekli: .Net Framework 3.5

Boyutu: 449 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DNS & IP Değiştirici İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status