February 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

DivX videoları tarayıcıdan izleme

DivX Web Player, web tarayıcılardan DivX videoları izlemek için imkan sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Popüler tarayıcıları desteklemektedir. Tarayıcınızda 4K video yayınlayın ve izleyin. DivX Web Player, videoyu tüm formatlarda yayınlayan basit bir web tarayıcı uzantısıdır.

DivX Web Player, HEVC de dahil olmak üzere tüm video formatlarını, video kalitesi meraklıları için sahip olması gereken Ultra HD’ye (4K) kadar akışını sağlar. Adaptive streaming veya deneysel canlı akış teknolojileri ile ilerici oynatma veya MKV’ler aracılığıyla DivX, AVI, MOV veya MP4’deki web tarayıcınızdaki çarpıcı HD videoları izleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Uyarlanabilir bit hızı akışı ile DivX Web Player, İnternet bağlantınız yavaşsa bile en iyi deneyimi sağlamak için video kalitesini otomatik olarak ayarlar. Donanım ivmesi, bilgisayarınızın bu HD akışlarını kolaylıkla kullanmasına yardımcı olur. Bölüm noktaları ve Trick Play için destek – pürüzsüz FF / RW – en sevdiğiniz sahneye tek bir tıklamayla atlamanızı sağlar.

DivX Web Player aşamalı oynatmaya başladığında, indirme özelliği sadece birkaç saniye sonra kullanılabilir. Bu, DivX videolarını daha sonra çevrimdışı olarak görüntülemek üzere bilgisayarınızda, oturma odanızda veya hareket halindeyken DivX Sertifikalı cihazınızla kaydedebileceğiniz anlamına gelir.

Boyut: 2.45 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DivX Web Player 1.4.2 Beta 2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status