March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya / Veri Kurtarma Programı

DiskDigger; sabit disk, bellek kartları, USB flash sürücülerden silinen dosyaları, verileri kurtarmayı sağlayan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Yanlışlıkla bilgisayarınızdan bazı belgeleri veya fotoğrafları silmiş olabilirsiniz,bu durumlar için yardımcı olacak DiskDigger programını deneyebilirsiniz.

Bilgisayardan silinmiş olan ne varsa, müzik, resim, fotoğraf, video, belge, dosya vs hepsini geri getirmeyi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

DiskDigger Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini de geri getirebilme özelliğine sahiptir.

DiskDigger tekrar tekrar formatlanmış diskleri veya kötü bir şekilde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza olanak tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek direkt olarak diskinizi tarar. FAT12(disker sürücüleri), FAT16 (eski tip bellek kartlarını), FAT32 (yeni bellek kartlarını ve sabit diskleri), NTFS (yeni tip sabit diskleri) ve exFAT (yeni Microsoft FAT32 sağlayıcısını) dosya tiplerini tarama özelliğine sahip DiskDigger ile dosyalarınızı bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

DiskDigger 1.6.0.1571 sürümü artık mevcut değildir. Aşağıdaki indirme bağlantısından DiskDigger son sürümü indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"DiskDigger 1.6.0.1571 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status