Disk Washer (Clean Disk): Hard Disk temizleme ve optimize programı.

Disk Washer (Clean Disk) indirDisk Washer yeni ismi ile (Clean Disk), önemsiz ıvır zıvır, artıkları temizleyerek bilgisayarı hızlandırmak ve Windows sorunları gidermek için tasarlanmış kaliteli bir Hard Disk temizleme programıdır.

Disk Washer (Clean Disk 2010) bir sistem optimizasyonu ve sistem gizliliği sağlayan kaliteli bir araçtır. Program yükleme ve kaldırmadan dolayı bilgisayarda bulunan gereksiz dosyaları, program artıklarını temizlemek ve sistem performansını en üst düzeyde tutmayı sağlamak için tasarlanmıştır. DLL sorunları çözme, sistem kayıt defteri hataları giderme ve sistem yavaş ve kararsız durumunda sistemi hızlandırmak için mükemmel bir teknoloji sunuyır. Düzenli olarak Clean Disk 2010 kullanırsanız sistem istikrarını ve performansını artırabilirsiniz.

Bilgisayar hataları düzeltme: Clean Disk 2010, DLL, geçersiz dosya, yardım dosyası başvuruları, geçersiz uygulama referansları, başlangıç ​​programları, geçersiz dosya kaldırma işlemleri ve Windows ile sorunlara neden olabilecek birçok başka şeyleri bulmak ve düzeltmek için yardımcı olacaktır.

Bilgisayar önyükleme/açılış hızını artırma: Clean Disk 2010 bilgisayar hızını artırmak için sistem kayıt defterini optimize eder. Clean Disk 2010 çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızda gözle görülür bir performans artışı olacaktır.

Sistem çökme ve donmaları önleme: Clean Disk 2010 bozuk kayıt defteri girdilerinden dolayı bilgisayar çökme ve donmaları çözmek, hataları düzeltmek için yardımcı olacaktır.

Sisteminizi temizler: Bilgisayarınızı kullandığınız her zaman geçici dosyalar oluşturulur. Programı yüklediğinizde, kurulum uygulamaları sisteminizdeki gereksiz dosyaları bırakır. Clean Disk 2010 bu dosya türünü bularak ve kaldırarak kayıp disk alanını geri kazandırmak için yardımcı olacaktır.

Sürümü: Disk Washer (Clean Disk) 6.0.5

Boyutu: 2.69 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: AE Software Technologies

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 10 Mart 2014

    tesekkurler sonunda buldum bu programı 🙂

"Disk Washer İndir (Clean Disk) Hard Disk Temizleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status