March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Digiturk Play Uygulaması

Digiturk Play; Android telefon / tablet için Digiturk izleme uygulaması.

Digiturk Play uygulaması ile Android telefon / tablet ile her yerde anında Digiturk hesabınızdan giriş yaparak izlemeye başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ile beraber Beko Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletten maçları izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Digiturk Play - screenshot thumbnail Digiturk Play - screenshot thumbnail

Ayrıca 34 canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da yenilenen Digiturk Play uygulamasında.

Uygulama için önemli noktalar:

  •  Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
  •  Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
  •  Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Giriş veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android telefon ve tabletten izleyebilirsiniz.
  •  Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

Digiturk Play - screenshot thumbnail Digiturk Play - screenshot thumbnail

Güncellendi: 27 Ağustos 2013

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: Cihaza göre değişir

Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir

Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Digiturk Play İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status