March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz video dönüştürücü program

Digital Video Converter, tüm çeşitli video formatları arasında favori videoları kodlamak için hızlı bir şekilde bölünmüş ve video dosyalarını katılmak sağlar. DigitalVideo Converter ücretsiz programı ile DivX, XviD, MPEG-4, H264), MPEG (MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD), WMV, QuickTime (MOV ), FLV, iPod, PSP, 3GP, WAV, MP3 gibi en popüler formatlarını birbirlerine kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Ayrıca video parçalarını kolaylıkla kesebilir veya birleştirebilirsiniz.

DigitalVideo Converter ücretsiz programı ile DivX, XviD, MPEG-4, H264), MPEG (MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD), WMV, QuickTime (MOV ), FLV, iPod, PSP, 3GP, WAV, MP3 gibi en popüler formatlarını birbirlerine kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Ayrıca video parçalarını kolaylıkla kesebilir veya birleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu iki ana işlevleri ile, bu ücretsiz program size bazı küçük ama ilginç bir düzenleme işlevselliği sunuyor. Klipleri kırpma ve birleştirme ya da videoları bölmeyi sağlar. Esas olarak bir video dönüştürme aracı olarak sunulsa da, aslında bu program size genellikle benzer programları bir arada bulunduran çeşitli özellikler sunuyor.

Video yakalama bunlardan biridir. Program kısa sürede başlatacak ve web kameranızı aktifleştirecek ve “Capture” sekmesine tıklayarak, kendinizi kameraya bakıyor göreceksiniz ve genellikle güzel ölçekli ekran ile sunulacaktır. Bu programı tabii ki, seçtiğiniz biçime dönüştürmek, bilgisayarınızın web kameranızı kullanarak yeni video dosyalarını kaydetmek için izin verir.

Digital Video Converter son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Digital Video Converter 1.16.0.48 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status