December 11, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Aygıt ve Sürücü Kaldırma Programı

Evet arkadaşlar bilgisayarımızda ki aygıtları, sürücüleri, driver’ları kaldırmak istediğimiz zaman bazen sorunlar oluşabiliyor. Her hangi bir sorun yaşamadan bilgisayarda ki tüm aygıt ve sürücüleri kaldırmak ister misiniz? Size güzel bir program tavsiye edeceğim.

Device Remover ücretsiz programı bilgisayarınızda ki yüklü tüm aygıt ve sürücüleri (driver kaldırma) kaldırmayı sağlar. PC de ki tüm aygıt ve sürücülere tam erişim sağlayarak tek bir tıklama ile kaldırmanızı sağlar. Sisteminizde ki mevcut cihaz ve sürücüleri toplu olarak kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteminizde ki değiştirilmiş ve düzenlenmiş cihazlar, sürücüler ve hizmetler ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Sisteminizde ki algılanmış olan aygıt ve cihazlar canlı olarak izleyebilirsiniz. Bir çok cihazın problem çözme özellikleri ve araçları içerir. Çalışma sırasında sürücüleri, hizmetleri ve kayıt defteri girdileri ve dosya yedekleme ve değiştirme.

Bir çok özellik sunan Device Remover programını denemenizi tavsiye ederim. Tamamen ücretsiz bir programdır.

Device Remover programı XP/Vista/Windows7 ve Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Program için gerekli: Microsoft. NET Framework 2.0 ve daha üst sürümleri (zaten Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 tabanlı sistemlerde dahildir)

Boyutu: 5,57 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Device Remover İndir (0.9.4740)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats