March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Defraggler Türkçe Programı

Defraggler: Ücretsiz Türkçe disk dosya birleştirme programı. Bilgisayar performans artırmaya yardımcı bir program. Defraggler 2.08.373 sürümü…

Defraggler popüler sistem temizleme programı CCleaner’ın üreticisi Piriform tarafından üretilen ve geliştirilen ücretsiz bir disk dosya birleştirme programı. Defraggler diğer birleştiricilerden farklı olarak size sadece belirlediğiniz klasörleri birleştirebilme olanağı tanıyor. Böylece tüm diski birleştirmek ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü sistem temizleyicisi CCleaner programının üreticisi tarafından geliştirilen farklı ve yeni özelliklerle donatılmış bir disk dosya birleştirme programı olan Defraggler Türkçe dil desteği ile bilgisayarınızın disk performansını arttırmaya hazır.

Disk ve Dosya kıyaslama eklendi. Volume Shadow Service (VSS) uyumlu modu eklendi. Disk sağlık sekmesi geliştirmeleri. SMART verilerini Gerçek Değer bilgileri eklendi. Sağlık sekmesi Fahrenheit’ı destekler. SSD algılama iyileştirmeler. Zamanlayıcı durdurma komutları küçük düzeltmeler. Algoritma geliştirmeleri.

Defraggler son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki indirme bağlantısından son sürümü indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"Defraggler 2.08 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status