Android İçin Deer Hunter 2014 Oyunu

DEER HUNTER; Android mobil cihazlar üzerindeki ücretsiz en iyi avlanma oyunudur. DEER HUNTER 2014 yeni güncellenen sürümü ile daha keyifli bir avlanma deneyimi sunuyor.

DEER HUNTER 2014; Android en görsel çarpıcı FPS avcılık, avlanma simülatör oyunudur. Dünyanın en egzotik hayvanlarını avlamak için Kuzey Amerika’nın Pasifik Kuzeybatısından,  Orta Afrika Savannah’a bir destansı yolculuk yapın ve vahşi hayvanları avlayın.

DEER HUNTER 2014 ile takım çalışması yapın ve avcılık hedefleri tamamlayın ve ödüller toplayın.

100’den fazla hayvan türü ile dolu farklı ortamlara kendinizi bırakın! Ayı, kurt, ve çitalar gibi yırtıcı hayvanlara dikkat edin! Geyik avlamak, sadece avcılık için bir başlangıçtır. Sonraki bölümler daha da zor olmaya başlayacak.

Farklı silahlar, farklı ortamlar ve farklı vahşi hayvanları avlamak için daha ne duruyorsunuz. DEER HUNTER 2014 ücretsiz bir avlanma oyunudur.

DEER HUNTER 2014 Oyunu Ekran Görüntüleri

deer hunter oyunu

DEER HUNTER 2014 Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 36 MB

Güncellenme: 3 Ekim 2013

Gerekli sürüm: Android 2.1 ve üzeri

Mevcut sürüm: 1.0.3

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ali yalçın
    31 Ekim 2013

    deer hunter 2014 bunun türkçe içeriği olan yokmu oyun zevkli oynuyorum ama ingilizcem olmadığı için ne yaacağımı bilmiyorum ve takılıp kalıyorum ne yapmamız gerekiyor bu oyun içinde ingizce kursuna gitmeyelim :]

"DEER HUNTER 2014 İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status