March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Danger Dash Oyunu

Danger Dash oyunu Subway Surfers benzeri bir oyun olan Android mobil cihazlar için altın toplama oyunudur. Danger Dash oyunu, Subway Surfers oyunundan daha ekstra özellikler sunuyor. Tam bir macera oyunu gibi grafik görüntüleri ile keyifli oyun oynama imkanı sunuyor.

Subway Surfers’dan farkı olarak sizi kovalayan bir kaplanın olması. Daha güzel bir görünüm sunduğunu söylemek lazım. Kesinlikle keyif alarak oynayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden güzel ve havalı karakterlerin kilitlerini açmanız lazım. Kahraman Chuck Ace, maceracı kız Miranda Rose veya güçlü Esen Rüzgar olarak ölümüne koş, tüm eserleri ve altınları topla. Görevleri tamamla, tehlikelerden kaç ve gücün yeterse gerçek bir maceracı ol…

Ormanın içinde koş, kayıp şehirde engelleri aşıp hayatta kal ve gizemli tapınakta tatlı canını kurtar! Ancak gerçek bir koşucu bunu başarabilir!

Yabani engellerin yanından süper hızla geç, sütunların veya kırık ağaçların üstünden sıçra ve hayatını kurtarmak için tehlikeli tuzakların altından hızlıca kay!

Dirilten Ankh, Kaplan veya Orman Ateşi yükseltmelerini kullanarak güçlen, hızını artır, yeni seviyeler aç ve yeteneklerini yükselt!

Çevrimiçi lider panolarında kendi sıralamanı ve arkadaşlarının skorlarını takip et. Hepsine tozunu yuttur!

Hız limitlerini zorlamaktan korkmayan, zafer için tehlikeye koşarak giden gerçek koşucular için yapılmış bir oyun. Gerçek bir maceracının özelliklerine sahip misin? Koş ve ispatla!

Danger Dash Ekran Görüntüleri

danger dash oyunu

Danger Dash Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 14 MB

Güncellenme: 2 Ekim 2013

Gerekli sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Mevcut sürüm: 1.0.0

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Danger Dash İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status