March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Web Siteleri/Sayfaları Kopyalama Programı

Cyotek WebCopy çevrimdışı görüntüleme için sabit disk üzerine yerel olarak tam veya kısmi web siteleri kopyalamak için imkan sağlayan ücretsiz web sitesi indirme programıdır.

Cyotek WebCopy ile istediğiniz bir web sitesini kopyalayabilir, kaydedebilir ve bilgisayara indirebilirsiniz. Bu ne demek oluyor, kopyaladığınız web site sayfasını daha sonra internet olmadan da ziyaret edebileceksiniz. Mesala yola çıkmadan okumak istediğiniz web sitesini veya web sitesi sayfalarını bilgisayara indirin ve sonra yoldayken internet olmadan okuyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WebCopy belirtilen web sitesini tarama yaparak, hardisk üzerine içeriği indirecektir. WebCopy kolayca bir web sitesinin tamamını ya da bölümlerini indirmeyi sağlar. Esnek kurallar, form tabanlı kimlik doğrulama, diyagramlar, raporlar her iki ile kimlik yeteneği … seçenekler bol bol!

cyotek webcopy

Program için gerekli: Microsoft .NET Framework 3.5

Cyotek WebCopy websiteleri kopyalama, kaydetme, bilgisayara indirme programı Windows XP, Vista (32bit/64bit), Windows 7 (32bit/64bit), Windows 8 (32bit/64bit) ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 4.66 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Cyotek WebCopy 1.0.5.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status