October 22, 2021


Windows PC için Cyberfoot oyunu

CyberFoot, Türkçe dil desteği ile olan bir oyun.Oyuncu özellikleri, dinamik oyun altyapısı ve oyun hızı bakımından türünün en iyi örneklerinden biri sayılabilecek bir oyun. Oyunda 350 kadar gerçek takım ve 6000 kadar gerçek oyuncu yer alıyor.

CyberFoot bir futbol yönetimi oyunudur. Milli liglerde ve Şampiyonlar Ligi ve Libertadores Kupası gibi uluslar arası liglerde teknik direktör olmayı deneyin.

Cyberfoot Nedir? Cyberfoot bir futbol teknik direktörlüğü simülasyonu oyunudur. Gelişmiş taktikler, görsel oyuncu kurulumları, oyuncu satın al ve sat özellikleriyle oyunu oynaması çok kolay,

CyberFoot 2015’da görsel bir taktik yardımcısıyla takımınızı şimdi kolayca kurabilirsiniz. Ayrıca oyuna onlarca başka opsiyonlar da eklenmiştir.

Cyberfoot oyunun temel özellikleri: Hızlı. Hızlı motorumuz sayesinde iki maç arasında saatlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Dinamik sistem. Hepsinde 10’ar kulüp bulunan 4 küme(veya da 20’şer kulüp bulunan 2 küme), daha sonra yenenler Şampiyonlar Liginde veya Libertadores Kupasında oynayacak.

cyberfoot-2015-turkce-indir

Çok-dil desteği. Oyunu İngilizce, Portekizce, İspanyolca vs. oynayabilirsiniz.

Arjantin, İtalya, İngiltere, Türkiye milli liglerinde oynayabilirsiniz. Ayrıca üye alanımızdan daha fazla ligler de ekleyebilirsiniz.

Düşük seviye gereksinimleri: SSM oynayabilmeniz için gerekli asgari konfigürasyon bir P1 100mhz,32MB RAM ve bir 8MB video kartı!

Oyun Yenilikleri – kayıtlı üyeler için yeni özellikler ve ekstralarla ücretsiz yenilirler.

CyberFoot’u yüklemek ve kurmak çok kolay ve çabuktur. Kurucuyu bilgisayarınıza kaydetmek için aşağıdaki indirme linkine tıklayınız. CyberFoot’u çalıştırmak için indirdiğiniz CyberFoot2015.exe dosyasına tıklayınız.

Cyberfoot 2007 artık kullanılabilir değildir. Bu nedenle Cyberfoot 2015 sürümü eklenmiştir.

Boyut: 8.38 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ali
    15 Mayıs 2012

    süper site yhooo

"Cyberfoot 2007 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status