October 24, 2016


Sponsorlu BağlantılarCraagle kayıp serial bulma arama motoru…

Craagle arama motorunu kayıp serial bulma dışında başka bir amaç için kullanılırsa tüm yasal sorumluluk size ait olur.

Craagle kullanımında Yasal Sınırlar:

İnternetten seri numarası arayan Craagle arama motorunda durum açık.Bu aracı sadece yasal bir şekilde sahip olduğunuz seri numarasını kaybettiğinizde kullanabilirsiniz.Sistem saatinin değiştiren uygulamalarda ise durum biraz belirsiz.Zaman kısıtlaması olan bir yazılımın deneme süresini uzatmak lisans koşullarına bağlı olarak mümkün olabilirde olmayabilir de.Lisans sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe süreyi bu yolla uzatmakta bir sakınca yok.

Bu küçük arama motoru bilgisayarınıza kuruluyor ve isteğiniz üzerine internette crack ve seri numaraıs arıyor.Programın en başarılı yönüyse ilgili web sitelerinin yüklenmemesi.Craagle,crack dosyaları için doğrudan indirme bağlantıları veriyor veya seri numarasını doğrudan kendi penceresinde gösteriyor.

Craagle’ın kullanımı o kadar da tehlikesiz değil. Araç gerçi sinir bozucu sitelerle sizi uğraştırmıyor,ancak indirdiğiniz bir dosyanın içinde virüs veya Truva atı olmasını engelleyemiyor.Bu yüzden Craagle ile bir dosya indirdikten sonra mutlaka virüs taramasından geçirin.

Craagle Nasıl Kullanılır?

Craagle,Pc’nize kurulan küçük bir arama motoru ve çalıştırıldığında 16 farklı arama motorunda crack,seri numarası,CD/DVD kapakları arıyor.

 • * Yazılımı kurduktan sonra karşınıza basit bir program arayüzü çıkacaktır.Buradan aramak istediklerinizi belirleyebiliyorsunuz.
 • * Bir sonraki giriş alanında 16 web sayfasından birini seçebilirsiniz,Craagle bu sayfada istenilen dosyaları arayacaktır.Burada belli başlı crack ve seri numarası siteleri bulunuyor.Search all ile tüm arama motorlarında arama yaptırabilirsiniz.
 • * Akabinde aranmasını istediğiniz bir program adı girin ve Search düğmesine tıklayın.Crack aradığınızda,çift tıklamayla siteden doğrudan indirebileceğiniz dosya ve arşiv listesi çıkacaktır.Seri numarası aradığınızda ise program penceresinin altındaki bölümde,üzerine tıkladığınız bir kayda ait seri numarasıda görüntülenecektir.CD/DVD kapaklarıda çift tıklamayla açılabiliyor ve sağ tuşla bilgisayarınıza indirilebiliyor.
 • * Bazı güvenlik programları Craagle’ı casus yazılım oalrak tanıyabilir ve internet erişimini engelleyebilir.Craagle’ın bulduğu,download için sunduğu veya doğrudan açtığı dosyalara da virüs ve truva atı bulaşmış olabilir.

Programın açıklama bilgileri CHIP Dergisinden alınmıştır…

Not: Programı inceleyen ekibimiz bu programda ad-ware’e (reklam) rastlamıştır. Bunu da belirtmemiz gerekiyor.

371,74 Kb

İngilizce

Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

5 Yorum yapıldı

 • adem
  20 Mayıs 2011

  iyi

 • adem
  20 Mayıs 2011

  iyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…………….

 • 20 Mayıs 2011

  iyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • ali
  8 Nisan 2012

  çok güzel

 • 20 Ocak 2013

  henüz yoruma gerek görmedim

"Craagle 1.91 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats