April 26, 2018


CPU Speed Professional: Ücretsiz işlemci (CPU) hızını ölçme programı.

CPU Speed ​​Professional, gerçek işlemci hızını test etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz CPU hız ölçme programıdır.

CPU Speed ​​Pro PC işlemci hızını doğru ölçmek için kaliteli bir programdır. CPU karşılaştırma tabloları sayesinde farklı Intel ve AMD işlemcilerin ve grafik hızlarını gözden geçirebilirsiniz.

Sürekli tartışma konusu olmuştur. Intel mi daha hızlı, yoksa AMD’mi daha hızlı diye. Bu tartışma devam edecektir ve son bulmayacaktır. Siz bu tartışmaları bir kenara bırakın ve CPU Speed Professional programının sunduğu gerçek karşılaştırma tablolarına bakın ve ona göre siz karar verin.

CPU Speed Professional işlemci kıyaslama, karşılaştırma ve sıralama için bir numaradır. İşlemci Hızı bilgisayarınızın CPU hızını ölçmek için en doğru ve en güvenilir bir araçtır.

Intel veya AMD işlemci hızınızı test etmek için CPU Speed ​​Professional kullanın. Ayrıca CPU Speed ​​Online DÜNYA kriter ve sıralama tabloları için hız sonuçlarını göndermek ve bilgisayarınızın başkaları ile karşılaştırma sağlar. Dilerseniz dünya çapında ya da kendi ülkenizde kıyaslama yapma imkanı sunuyor.

CPU Speed ​​Pro CPU stres testi ve sunucular, iş istasyonları, çift çekirdekli, dört çekirdekli, dizüstü bilgisayar, netbook ve cep bilgisayarları dahil tüm işlemciler türleri üzerinde çalışıyor.

CPU Speed Professional indir-islemci hizini test etme programi

CPU Speed Professional programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 1.51 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CPU Speed Professional İndir (3.0.4.6)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status