CPU Grab Ex: İşlemci (CPU) test etmek için ücretsiz program.

CPU Grab Ex, bilgisayarın işlemcisini (CPU) test etmek için kullanabileceğiniz yardımcı ücretsiz bir programdır. İşlemcinin gücünü test etmek için kullanımı kolay ve basit bir programdır.

Bilgisayardaki bir çok program veya işlemler CPU tüketimini çok etkiliyor. Çok fazla CPU kullanımı olursa, işlemci ısınmaya başlar. Bu ısınmayı engellemek ve işlemcinin soğuması için CPU Grab Ex programını kullanabilirsiniz.

Özellikle OpenCL uyumlu grafik kartları ekstra bazı güçler yakabiliyor. Bu ücretsiz program ayrıca CPU kullanımını kısıtlamayı sağlar. İşlemcinin kullanımını sınırlayarak aşırı güç kullanımını da engelleyebilirsiniz.

Program arayüzü karışık değildir. Programı kurduktan sonra küçük bir tarama yapacaktır. Tarama yaptıktan sonra hangi programın, oyunun veya işlemin ne kadar CPU tükettiğini yüzdeli olarak görebileceksiniz. Programın en alt kısmında CPU kullanımı kısıtlayacak bir çubuk vardır. Bu çubuğu düşük seviyelere çekerek CPU kullanımı kısıtlayabilirsiniz.

Programı CPU hızlandırma olarak düşünmeyin. CPU kullanımını test etme ve kullanımı kısıtlamak için ideal bir program. Denemekte fayda var yani. CPU hızlandırmak için bu programlardan faydalanabilirsiniz.

CPU Grab Ex indir-cpu test etme programi

CPU Grab Ex programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 242 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CPU Grab Ex İndir (1.04)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status