October 22, 2021


Gelişmiş video düzenleme programı

Corel VideoStudio yüksek kalitede HD ve standart çözünürlüklü film, slayt ve DVD oluşturmak için düzenleme yazılımıdır.Corel VideoStudio X2: Kolay ve güçlü video düzenleme ve DVD hazırlama programı.

VideoStudio Editor, harika görünümlü bir ev yapımı video için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları size sunuyor. Teknik kısımları öğrenmeye uğraşmadan çok orjinal işler çıkarmaya zamanınızı harcayabilirsiniz.

Movie Wizard, video düzenlemek isteyenler için ideal. Sadece üç adımda komple bir video oluşturabilir, slayt şovlarınıza girişler hazırlayabilirsiniz.

DV-to-DVD Wizard, DV kameranızdan DVD’ye kopyalama yapmanın en hızlı yolu. Kameranızı takın, klipleri seçin ve sadece iki aşamada tüm menü, altyazı vb.. ile kendi DVD’nizi hazırlayın.

Corel VideoStudio yazılımının en yeni özelliği HD (High Definition) teknolojisi üzerinde yoğunlaşması. HD videolarını Corel VideoStudio ile en yüksek kalitede oluşturabilirsiniz.

Corel VideoStudio’nun bu versiyonunda yeni nesil taşınabilir aygıtlar da unutulmamış. iPod, PSP, Zune, Smartphones, PDA gibi popüler aygıtlar için videolar hazırlayabiliyorsunuz. InterVideo WinDVD Player yazılımını da içeren komple bir video çözüm merkezi olan Corel VideoStudio’nun satış fiyatı ise yaklaşık 100$. İndireceğiniz bu programı 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Başlıklar, müzik ve özel efektler ekleyerek filmler yapın. Aileniz ve dostlarınızla paylaşmak için film slayt şov diskleri yaratın. Versiyon X2 daha basit ve sezgisel düzenleme, daha yaratıcı seçenekler, daha fazla içerik, daha fazla paylaşım seçenekleri ve sonraki jenerasyon için HD desteği içerir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 31 Mart 2012

    ben 2 senedir bunu kullanıyom çok beyendim hiçbir sorunu yok herkese tavsiye ederim…

  • 11 Ekim 2012

    gerekli

"Corel VideoStudio X2 12 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status