Copernic Desktop Search: Masaüstü hızlı dosya arama programı.

Copernic Desktop Search, bilgisayarınızda ki tüm dosyaları veya e-postaları hızlı bir şekilde masaüstünden arama sağlayan ücretsiz bir program. Windows sistemine ait arama, uzun zaman alabiliyor. Windows 8 ile arama daha hızlı bir hale gelse de, alternatif bir masaüstü arama programı isteyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki mevcut belgeler, medya dosyaları, e-posta vs tüm dosyaları hızlı bir şekilde aramak için bu ücretsiz programdan faydalanabilirsiniz.

Copernic Desktop Search, Google arama mantığı ile çalışır. Bilgisayarınızdaki mevcut dosyaları indexleyerek hazır halde tutar. Siz aradığınız zaman, aradığınız dosyaları hazır halde bulacaksınız. Bu anlamda bu programı kullanmanızı tavsiye ederim. Yine Google mantığı olan, arama kelimelerini yazmaya başladığınız zaman uygun dosyaları göstermeye başlayacak. Bilgisayarınızın masaüstünde Google arama motoru varmış gibi hissedeceksiniz.

Sonuç olarak; Copernic Desktop Search bilgisayarınızdaki tüm içerikler için bir arama motorudur. Saniyeler içinde, bilgisayarınızda depolanan bilgileri bulur ve kategoriye göre arama sonuçlarını görüntüler. Bu masaüstü arama aracı, giderek artan arama ihtiyaçlarını karşılamak için günlük faaliyetlerinde önemli arama motoru olacak.

Email, dosya, müzik, resim, video, kişiler, favoriler ve geçmiş için hızlı bir şekilde masaüstü arama yapın. Bence her bilgisayarda bulunması gereken faydalı bir program.

Programı yüklerken tarayıcı arama motoru ve ana sayfa değişiklikleri yükleme isteklerini iptal etmeyi unutmayın.

Copernic Desktop Search indir-masaustu arama motoru

Copernic Desktop Search programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 17.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Copernic Desktop Search 4.0.4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status