March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

ConvertXtoDVD ile popüler birçok dosya formatını hızlı ve pratik bir biçimde DVD‘ye çevirebilirsiniz. Sevdiğiniz popüler video, film ve müziklerinizi kolayca format dönüşümü yaparak DVD arşivinize yerleştirebilir ve çevirisini yapacağınız dosyalarınıza istediğiniz yazı, slogan ve not da ekleyebilirsiniz. Ayrıca ekstra seslendirme seçeneği sunuyor.

Desteklediği formatlar; avi, divx, xvid, mov, mkv, flv, mpeg-1, mpeg2-, mpeg-4, nsv, dvr-ms, tivo, ts, ifo, vob, asf, wmv, realmedia, rm, rmvb, ogm vb.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş menüsü sayesinde arkaplan ekleme seçenekleri ve altyazı, ses ekleme seçeneği. Hızlı dönüştürücü sihirbazı sayesinde kalite ve orjinallikten ödün vermez. Yüksek hızı sayesinde büyük bir filmi dahi 1 saatten kısa sürede çevirebilme. Bütün popüler DVD biçimlerini destekler.

Otomatik işaretleyici menü. Desteklediği ses formatları; AC3, DTS, PCM, OGG, MP3, WMA v.b. Önizleme desteği ve yeniden boyutlandırma yapabilme.

Arşivinizi DVD’lerde saklamak isterseniz kullanabileceğiniz bu gelişmiş format dönüştürücü ile her türlü medya dosyanızı DVD içerisinde çalışabilir hale getirebilir ve arşivinizi DVD’lere aktarabilirsiniz.

Yaklaşık 17 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ConvertXtoDVD 3.7.3.190 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status