December 8, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox, SkyDrive, Google Drive Dosya Şifreleme Programı

Cloudfogger, Dropbox, SkyDrive, Google Drive ve diğerleri için güvenli dosya şifreleme programıdır. Cloudfogger ücretsiz programı ile Dropbox dosya şifreleme, SkyDrive dosya şifreleme, Google Drive dosya şifreleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Cloudfogger, kolay, hızlı ve hatta çok gizli bilgiler için NSA tarafından onaylanmıştırAES (Gelişmiş Şifreleme Standardı), kullanarak güvenli tüm dosyalarınızı şifreler. Bu istemci tarafı şifreleme kimse şifrenizi olmadan korumalı belge ve dosyalara erişmek mümkün olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox, SkyDrive, Google Drive cloud depolama uygulamasın da ki dosyalarınızın güvenliğinden şüphe ediyorsanız Cloudfogger programı tam sizlik.

Cloudfogger ile endişelenmenize gerek yok dosyalarınızı şifreleyerek güvence altına alabilirsiniz. Cloudfogger günlük hızlı ve kullanımı kolay kılan şeffaf şifreleme kullanır: Cloudfogger ile, yeni dosyalarınızı Cloudfogger X: sürücüsüne kaydeder.

Cloudfogger programında X sürücüsü içerisinde ki dosyalarınız otomatik olarak şifrelenmiş olur. Böylece X sürücüsü içindeki dosyalarınızın güvenliği sağlanır.

Boyutu: 9,98 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Cloudfogger İndir (1.2.1976)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats