Açık Olan Tüm Program Pencerelerini Kapatma

Close All Windows indirBilgisayar üzerine bir çok program, uygulama, dosya, belge ile çalışabilirsiniz. Açık olan tüm pencereleri tek tek kapatmak için zaman harcamak istemiyorsanız Close All Windows ile tek bir tıklama ile bilgisayarda açık olan tüm pencereleri kapatabilirsiniz.

CloseAll sadece tek bir tıklama ile tüm çalışan uygulamaları kapatmayı sağlar. Bu ücretsiz program hiç bir sistem kaynaklarını kullanmaz. Close All Windows programı faydalı özellikler de sunuyor. Programı açtığınız zaman, bilgisayarda çalışan tüm program, dosya, belge ne varsa hepsini bir pencerede gösterir. Bu pencere açık olan tüm uygulamalar işaretlidir. Kapatmasını istemediğiniz uygulamanın yanındaki kutudan işaretini kaldırabilirsiniz. Kapatmak için tek yapmanız gereken OK düğmesine tıklamak. Seçili olan tüm uygulamalar kapatılacaktır.

Sıralanmış veya gruplanmış görevleri etkinleştirme/devre dışı bırakma yapabilirsiniz. Programa hızlı erişmek için görev çubuğuna ekleyebilirsiniz.

Bilgisayarda birden fazla program ile çalışıyorsanız veya tek bir tıklama ile tüm programları kapatmak istiyorsanız, Close All Windows programı sizin için çok faydalı olacaktır.

Close All Windows indir-gorev etkinlestirme

Boyutu: 1.70 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: NTWind Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Close All Windows İndir – Tüm Açık Programları Kapatma" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status