March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Eklenti Kaldırma Programı

Google Chromedan eklenti kaldırmak için ücretsiz bir program mı arıyorsunuz?

Bazen hiç farkında olmadığımız şekilde tarayıcılara eklentiler yüklenebiliyor. Kaldırmak istediğimiz zamanda sorunlar çıkabiliyor. Bu durumlardan kurtarmak için yardımcı olacak bir programı paylaşıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Browser Care programı istenmeden tarayıcılara yüklenen eklentileri kaldırmak için yardımcı olur. Sadece eklentiler değil, ayrıca araç çubuklarını da kaldırır.  Auslogics Browser Care programı tam anlamı ile tarayıcı temizleme ve tarayıcı bakım programıdır. Chrome ana sayfa değiştirme, araç çubukları, eklentileri kaldırma gibi durumlar için yardımcı bir program arıyorsanız Auslogics Browser Care programı tam size göre.

  • Tarayıcıdan istenmeyen araç çubukları veya eklentileri kaldırın
  • İstenmeyen ana sayfa değişikliklerini önleme.
  • Varsayılan olarak tercih edilen arama motoru ayarlama.
  • Sürücünüzü karıştırmayan ve tarayıcınızı hızlandırmak için cache/önbelleği temizleme.
  • Tüm tarayıcıları yönetin.

Eklentiler ve araç çubukları genellikle haberimiz olmadan bilgisayara gizlice yüklenebiliyor. Bazı eklentiler düpedüz kötü niyetli olabilir iken, tarayıcıların yavaşlamasına, hata ve donmasına neden olabilir. Auslogics Tarayıcı Care web tarayıcılarında yüklü tüm eklentileri ve araç çubuklarını sıralar, güvensiz ya da sadece gereksiz olanları kaldırmak için yardımcı olur.

Uygun bir panelden tüm tarayıcıları yönetme

Auslogics Browser Care ile tek bir yerde tüm yüklü tarayıcıları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Auslogics Browser Care durum ve güvenlik değerlendirmesi, hem de varsayılan olarak ayarlanır web sayfası ve arama motoru ile birlikte her tarayıcı için tüm eklentileri listesini içerir. Ana sayfa değiştirilmişse, bu araç ile tarama oturumları başlatmak için istediğiniz sayfaya değiştirebilirsiniz.

Auslogics Browser Care

Auslogics Browser Care programı XP SP3, Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 16.20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Chrome Eklenti Kaldırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status