March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Ana Sayfa Değiştirme Programı

Hiç farkında olmadığımız programlar vb durumlardan dolayı Google Chrome ana sayfasını değiştiren kötü amaçlı yazılımlar mevcut. Ana sayfa değişikliğine de izin vermeyen bazı programlar eklentiler olabiliyor. Çok can sıkıcı bir durumdur.

Bu sıkıcı durumdan kurtulmak için size yardımcı olacak güzel bir programı paylaşıyorum. Bu program sayesinde Chrome ana sayfa değişikliğini çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Browser Care adındaki bu program sadece Chrome ana sayfa değiştirme değil, daha bir çok temizleme ve bakım özellikleri sunuyor. Bu program sayesinde hem tarayıcınız temiz olacak, hem de istenmeyen değişiklikleri engellemiş olacaksınız.

Auslogics Browser Care programının sağladığı diğer özelliklere bakalım.

  • Tarayıcıdan istenmeyen araç çubukları veya eklentileri kaldırın
  • İstenmeyen ana sayfa değişikliklerini önleme.
  • Varsayılan olarak tercih edilen arama motoru ayarlama.
  • Sürücünüzü karıştırmayan ve tarayıcınızı hızlandırmak için cache/önbelleği temizleme.
  • Tüm tarayıcıları yönetin.

Eklentiler ve araç çubukları genellikle haberimiz olmadan bilgisayara gizlice eklenebilir. Bazı eklentiler düpedüz kötü niyetli olabilir iken, tarayıcıların yavaşlamasına, hata ve donmasına neden olabilir. Auslogics Tarayıcı Care web tarayıcılarında yüklü tüm eklentileri ve araç çubuklarını sıralar, güvensiz ya da sadece gereksiz olanları kaldırmak için yardımcı olur.

Uygun bir panelden tüm tarayıcıları yönetme

Auslogics Browser Care ile tek bir yerde tüm yüklü tarayıcıları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Auslogics Browser Care durum ve güvenlik değerlendirmesi, hem de varsayılan olarak ayarlanır web sayfası ve arama motoru ile birlikte her tarayıcı için tüm eklentileri listesini içerir. Ana sayfa değiştirilmişse, bu araç ile tarama oturumları başlatmak için istediğiniz sayfaya değiştirebilirsiniz.

Auslogics Browser Care

Auslogics Browser Care programı XP SP3, Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 16.20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Chrome Ana Sayfa Değiştirme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status