March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü Online Çeviri Programı

Program geliştirme aşamasında olmakla beraber beta sürümden ilk kararlı sürüme yükseltilmiştir.Program tamamiyle google translate altyapısını kullanmaktadır. Doğal olarak programı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Google, programcılar için oluşturduğu apilerde translate dinleme seçeneğini paylaşmıyor ancak bununla birlikte kendi geliştirdiğim bir modülle dinle seçeneğinide programa eklemiş bulunmaktayım. Programın kullanımı son derece basittir ancak programda kullanılan diller şuan itibariyle Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca’dır ve bu diller arasında sağlıklı bir çeviri yapabilirsiniz. İlerde ise Google translate deki tüm diller desteklenecektir.

Ayrıca program kurulum gerektirmez tıkla çalıştır mantığıyla hazırlanmıştır. Güle güle kullanmanız dileğiyle. Programın kullanılması, kopyalanması ve dağıtılması tamamen serbest ve ücretsizdir. Program hiçbir şekilde ücret karşılığı satılamaz, ticari araç olarak kullanılamaz. Herhangi görüş, öneri ve program hatalarını program üzerindeki “Programcıya Ulaşın” butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Boyutu: 12,3 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Çevirmen 1.1 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status