March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Cepyol Uygulaması

Cepyol, Windows 8 Mağaza uygulaması olup, hava yolu uçuşları ve kara yolu otobüs biletlerine anında ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Türk Hava Yolları (THY), Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil yurtiçi ve yurtdışından 800’ün üzerinde havayolu firması ile dünyanın her yerine uçuş seçenekleri sunan Cepyol üzerinden, ayrıca Kamil Koç, Varan, Ulusoy, Anadolu Ulaşim, Efe Tur ile birlikte 67’nin üzerinde firmadan Turkiyenin heryerine otobüs bileti alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

“Uçuş Bilgileri” butonu ile havalimanlarına iniş, kalkış ve gecikme bilgileri ile tüm uçuşları izleyebilir, “Sizin Bavul” butonu ile bavulunuza almanız gerekenler listesine ulaşabilirsiniz.

Cepyol’dan seyahatlerinize online otobüs bileti ve online uçak bileti almak için mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

cepyol windows 8

Cepyol seyahatinizi sorun olmaktan çıkartır, ister iş gezisi ister tatil gezileri olsun, çıkacağınız yolculuğa dair en uygun çözümleri ve en ucuz biletleri cebinize ulaştırır. Kampanyalı uçak seferlerinden ve kampanyalı otobüs seferlerinden haberdar eder.

Cepyol bir Cepyol A.Ş. markasıdır. Cepyol tarafından satılan uçak biletleri ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri Alto Turizm Seyahat Acentasi(IATA kodu 8821340) tarafından yapilmaktadir. Cepyol tarafından satılan otobüs biletleri ile ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ilgili firma tarafından yapılmaktadır.

Cepyol Özellikleri

  • 800 den fazla havayolu firmasında Türkiye ve tüm dünya havalimanlarını arama,karşılaştırma,satın alma
  • 67 den fazla Türkiye çabında tüm otobüs firmalarının seferlerini arama,karşılaştırma,satın alma
  • Gerçek zamanlı Türkiye’deki havaalanlarının kalkış ve varış bilgilerini izleme
Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Cepyol İndir (Windows 8 Mağaza)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status