cCloud Client (Comodo Cloud): Bulut dosya depolama/yedekleme.

Comodo bulut dosya depolama/yedekleme alanına da giriş yaparak cCloud (Comodo Cloud) hizmetini sundu. cCloud (Comodo Cloud) hizmeti ile online olarak bulut depolama alanına önemli veya gerekli dosyalarınızı yükleyerek dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

cCloud ilk 90 gün için 10 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor. 90 günlük deneme kullanımından sonra, uygun ücret karşılığında istediğiniz kadar depolama alanı satın alabilirsiniz.

Bulut depolama hizmeti, teknoloji dünyası için son zamanlarda en önemli hizmetlerden birisi olmuştur. Büyük şirketler, bulut depolama hizmeti için büyük yatırımlar yapıyor. cCloud uygulaması da, Comodo tarafından sunulan bir hizmettir.

cCloud bulut dosya depolama/yedekleme hizmeti ile her an yanınızda olması gereken dosyalara, belgelere, videolara vs anında ulaşmanızı sağlar. Yapmanız gereken bir cCloud hesap oluşturmak. Hesabı oluşturduktan sonra, bütçenize uygun depolama alanı satın almak. Satın aldıktan sonra, depolama alanına istediğiniz dosyaları yükleyebilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun, cCloud hizmetine giriş yaparak dosyalarınıza her yerden ulaşabilirsiniz.

Bulut depolama, dosyalarınızın çevrimiçi güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her zaman ve her yerden dosyalarınıza erişmek/yönetmek için imkan sağlar.

Web veya telefon üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Dosyaları yükleme/indirme işlemlerini güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Otomatik senkronizasyon sayesinde, depolama alanına yüklediğiniz dosyayı başka bir yerden anında görebilirsiniz. Sürükle bırak desteği sayesinde, masaüstü uygulaması arayüzüne dosyaları bırakarak yükleyebilirsiniz.

cCloud indir-bulut dosya depolama

cCloud masaüstü uygulaması XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 16.57 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"cCloud İndir (3.0.6.6)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status