March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için Carom3D oyunu

Carom3D eşşsiz ortamlarda oynayabileceğiniz Windows bilgisayarlar için ücretsiz bilardo oyunu. Çok gerçekçi olması sizi daha çok bağlayacaktır.3D grafik efektleriyle oluşmuş online bilardo oyunu.

Mükemmel ve gerçekçi 3D simulasyonlar: Size gerçektende snooker oynurmuşsunuz gibi aynı hissi veren mükemmel olarak tasarlanmış bir 3D oyundur. Farenizi kullanarak gerçek hayatta olduğu gibi aynı tempolu atışlarda tecrübe sahibi olabilirsiniz. Farklı bilardo oyunlarındaki atmosfer sizi hiç sıkmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

İnteraktif çok kullanılıcılı oyun, Çeşitli takım oyunları: İnteraktif oyunda,kişisel olarak zevk alabileciğiniz gibi, 2 de 2 veya 3 de 3 takım olarakda zevk alabilirsiniz. Çevirimiçi iken , sohbet ederek zevk alabilir,pratik yaparak ya da sadece seyirci olarak da izleyebilirsiniz. Carom3d farklı takımları destekler. Şu anda, 5 ve daha fazla üyesi bulunan 600 civarında takım bulunmaktadır.

Çeşitli oyunlar hakkındaki puanlar: Carom3d Baslangıc seviyesinin (bronz tebeşir-20 puan) daha çok oynadıkca ve yetenekli oldukça yükseldiği RPG stili elementleri barındırır. Puanlarınız yükselince, kalınlık kontrol ve falso vuruşları gibi karmaşık tekniklerde daha iyi isabet elde edilir. Death Match (3 top)’a gittiğinizde heyecanlı ve etkileyici oyunu hissedebilirsiniz. Oyun devamlı olarak her kategoride sizin kişisel ve takım sıralamanızı güncelller.

Carom3D oyununu Windows bilgisayara ücretsiz olarak indirin ve oynayın. Carom3D 5.31 sürüm indirme linki eklenmiştir.

Boyut: 70.38 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Carom3D 5.05 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status