Capture .NET: Ücretsiz toplu bilgisayar araçları paketi (ekran yakalama, analog saat, masaüstü araçları, sistem temizleme vs)

Capture .NET  içeriğinde bulundurduğu bir çok araçlar ile çok yararlı bir uygulama. Bilgisayarınıza ayrı ayrı programlar kurmak yerine, toplu olarak araçların olmasını ister misiniz?

Aklınıza gelecek bir çok uygulama; ekran yakalama, resim editörü, resim düzenleme yazılımları, sistem denetleyicisi, hatırlatıcı, ajanda ve daha bir çok aracı içeriğinde barından toplu araçlar paketi. Ayrıca Capture .NET uygulaması tamamen ücretsizdir.

Capture .NET Özellikleri ve İçerdiği Araçlar

  • Ekran Görüntüsü Yakalama: Program “screen capture” özelliği ile ekranınızın görüntüsünü kaydetmenizi ve düzenlemenizi sağlar.
  • Saat, Alarm ve Ajanda: Arayüzünde bulunan takvim ve saatindeki “post-it” özelliğiyle özel günlerinizi işaretleyebilir ve üzerlerine not alabilirsiniz.
  • Dönüştürücü (Converter): Capture .NET CHM formatını HTM formatına; resimlerinizi BMP, PNG, JPG, TIF ve GIFformatına; yazılarınızı farklı fontlara dönüştürebilir.
  • Windows Casusu: Windows çalışırken hataları sizin için bulur ve ayıklar.
  • Sistem Temizleyici: Program sisteminizi yoran cookie ve temp’lerden kurtulmanızı sağlayarak bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar.
  • Resim Editörü: Capture .NET ile basit düzeydeki resim editleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Dosya Yönetimi: Dosyalarınızı birleştirmek, ayırmak veya yeniden isimlendirmek için, SFV dosyalarını metin belgesine aktarmak için veya yanlışlıkla iki kez sisteminize yüklenen dosyaları bulup temizlemek için Capture .NET’i kullanabilirsiniz.
  • Denetleyici: Bilgisayarınızın donanımsal özelliklerini sizin için bularak metin belgesine aktarmanızı sağlar. Internet Explorer tarayıcınızı da denetler ve hataları ayıklar.
  • Bilgisayardaki tüm sabit ve taşınabilir cihazları dilerseniz Capture .NET ile yönetebilisiniz.

Program için gerekli: .NET Framework 4.0 kurulu olmalıdır.

Capture NET indir - pc araclari paketi

Capture .NET programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 750 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Capture .NET İndir (12.7.5114)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status