March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Canlı Tv: Android için Ücretsiz Canlı Tv İzleme Uygulaması

Canlı Tv Android işletim sistemli telefon ve tabletler için tasarlanmış, 100’lerce Tv kanallarını izlemenize olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Tv izlemek hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. İstediğiniz kanalı izleyebileceğiniz harika bir uygulamadır. 200’ün Türk kanalı, 20’nin üzerinde Azeri kanalı ve Özbek, Kırgız, Kazak kanallarını canlı bir şekilde kesinti yaşamadan izleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İzleyebileceğiniz birçok kanal bulunmaktadır. Kanallardan bahsedecek olursak Türk kanalları olarak Ulusal kanallar (Star Tv, Kanal D, Atv, Trt1, Tv2 vs.), Haber kanalları (Ntv, Habertürk, Trt Haber, Samanyolu Haber vs.), Müzik kanalları (Kral Tv, Kral Pop, Number One vs.), Spor kanalları (Trt Spor, Ntv Spor, FB Tv, Bjk Tv, Gs Tv vs.), Çocuk kanalları (Yumurcak Tv, Minika GO, Minika Çocuk, Planet Çocuk vs.), Belgesel Kanalları (Trt Belgesel, Köy tv vs.) gibi kanallar bulunmaktadır.

Azeri kanalları ise Azad Azerbaijan, İdman Tv, Az Tv, Muz tv, Space Tv gibi kanallar bulunmaktadır. Ayrıca Özbek kanalları (Tv Yoshlar, Uz HD, Tashkent Tv vs.) ve Kazak kanalları (Balapan Tv, Kazakh Tv vs.) bulunmaktadır.

Tüm bu kanalları canlı bir şekilde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sadece internet (3G/4G ve WiFi) bağlantısının olması gerekmektedir. Tabi bizim tavsiyemiz sınırsız internet ile kullanmanızdır.

İçerik olarak kolay bir uygulamadır. Kanal arama işlemi basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Diğer özellik ise kanalları türlerine göre filtreleme özelliği bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Favori listenizide oluşturabilirsiniz.

Canlı Tv (Android) Bilgileri

Son Sürüm: Canlı Tv 1.1.0

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 10 MB

Gerekli Sürüm: Android 2.1 ve üzeri

Ücretici: Burak Kal

Güncelleme: 7 Temmuz 2014

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Canlı Tv İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status