December 18, 2017


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Candy Crush Saga Oyunu

Candy Crush Saga indir androidCandy Crush Saga, Android telefon ve Android tablet üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Candy Crush Saga tam bir bağımlılık yapan bir oyundur. Oyunu oynadıkça, artık oyundan kopmanız zor oluyor. Çok eğlenceli ve çok sinir bozucu bir oyun. Hem eğlenceli hem de sinir bozucu nasıl oluyor diye düşünebilirsiniz.

Candy Crush Saga oyununda yapılması gerekenleri yaptığınız zaman çok eğlenceli oluyor. Ama görevleri yerine getiremediğiniz zaman çok sinir oluyorsunuz. Oyunu oynayışı çok basittir. Yapmanız gereken size ne görev verildiyse onu yapmak. Çeşit çeşit şekerleri en az 3 tanesine bir araya getirmek. 4 veya 5 tanesine bir araya getirdiğiniz özel hediyeler oluşuyor.

4 tane şekeri bir araya getirdiğiniz zaman, yana veya yukarı komple temizleyecek bir hediye oluşuyor. 5 tanesini bir araya getirdiğiniz zaman ayrı bir hediye oluşuyor. 4’lü yaparak oluşturduklarınızı veya 5’li yaparak oluşturduğunuz hediyeleri birbirine vurduğunuz zaman mükemmel şeyler oluşuyor. Daha fazla anlatmaya gerek yok. Oyunu ücretsiz olarak hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Candy Crush Saga oyunu android

Candy Crush Saga Oyun Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Android 2.2 ve üzeri

Güncelleme: 21 Mart 2014

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Candy Crush Saga İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status