February 21, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Şifre Kurtarma / Ağ İzleme Programı

Cain & Abel ücretsiz şifre kurtarma programıdır.

Cain & Abel kaybettiğiniz tüm şifreleri bulmayı sağlayan çok gelişmiş şifre çözme algoritmalarını kullanan ve Outlook şifrelerinden tutun da ağ şifrelerine kadar pek çok hatırlamadığınız şifreyi bulmayı sağlayan mükemmel bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama neredeyse bütün şifreleri kırabiliyor ve bunu yaparken brute-force ile cryptanalysis saldırılarını kullanıyor. Kablosuz ağ şifrelerinizi de size sunan uygulama aynı zamanda VoIP konuşmalarını da kaydedebiliyor ve route protokollerini analiz etmenize yardımcı olabiliyor.

Aslında program iki farklı bölmeden oluşuyor ve bunlardan birincisi Cain olarak adlandırılmış. Cain’in şifre kurtarma ve şifre ayıklama özellikleri öne çıkarken Abel ise ağ trafiğini izlemeye ve böylece koruma önlemleri almaya yardımcı olan kısım haline geliyor.

Programın iddialı bir arayüzü ya da kullanım kolaylığı hedefi olmadığı için ilk bakışta biraz zor görünebilir ancak bir süre kurcaladıktan sonra aradığınız her şeyin elinizin altında olduğunu kolayca görebilirsiniz. Hem kayıp şifreleri bulmahem de ağ üzerindeki şifreleri ve bilgileri gözetleyebilmesi sayesinde tam bir güvenlik aracı haline gelen programı deneyebilirsiniz.

Cain & Abel

Cain & Abel şifre kurtarma ve ağ trafiği izleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 7.67 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Cain & Abel İndir (4.9.49)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status