Bus Driver Oyunu Torrent İle İndirin

Bus Driver indir-otobus surme oyunuBus Driver oyunu BitTorrent ile indirmek isteyenler için Bus Driver Torrent sürümünü paylaşmak istedim. Torrent programı ile kolayca oyunu indirebilirsiniz.

Bus Driver, otobüs sürmek isteyenler için mükemmel bir oyun. Oyun piyasasına baktığımız zaman, otobüs sürme ile ilgili çok nadir oyunlar bulabiliriz. Bus Driver bu alanda en iyisidir. Otobüs sürüş keyfini bilgisayar koltuğunda yaşamak istiyorsanız hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

Bus Driver oyununda birbirinden farklı ve güzel otobüsler sürebilirsiniz. Size verilecek olan görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Veya dilerseniz özgür modda kafanıza göre takılabilirsiniz.

Bus Driver kaliteli grafikleri ile karşımıza çıkıyor. Amacınız yolcu taşımaktır. Ekran görüntüleri gerçek bir otobüs sürüyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak. Gerçek hayatta olduğu gibi trafik kurallarına uymamız gerekiyor (her ne kadar uymasak da). Tabi gerçek hayatta trafik kurallarına uymadığımız zaman sizi trafik polislerinin yakalaması gerekiyor. Ama oyunda o kadar rahat olamayacaksınız. Trafik kurallarına uymadığınız zaman hemen cezayı alıyorsunuz. O nedenle çok dikkatli bir şekilde otobüsü sürmeniz gerekiyor. Planlı bir rota üzerinde gitmeniz ve zamanında görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Kurallara uymayan birisi iseniz oyundan hemen soğuyabilirsiniz. Çünkü acele davranacağınız için görevleri doğru bir şekilde yerine getiremeyeceksiniz. Hem çok dikkatli hem de çok sabırlı olmanız gerekiyor. Bir ara yolcuların canı cehenneme deyip, sonuna kadar gaza basabilirsiniz. Ama olan yine size olacak. Amacım yeni başlayacakları oyundan soğutmak değil de, nelerle karşılaşacaklarını söylemek istedim.

Bus Driver oyun çok başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Keyif alarak oynayacaksınız. Oyunu denemenizi tavsiye ederim.

Sürümü: Bus Driver 1.5

Boyutu: 62.12 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SCS Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bus Driver 1.5 Torrent İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status