March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Güvenli, Sanallaştırılmış Bir Tampon Bölge Oluşturma Programı

BufferZone Pro ücretsiz programı tampon böle oluşturarak dış tehdit korkusu olmadan tüm internet aktiviteleri sağlayan ayrı bir ortam oluşturan yalnızca güvenlik yazılımıdır.

Güvenle izole (sanallaştırılmış) bir indirme imkanı sunuyor. E-posta ekleri güvenli (sanallaştırılmış) bir şekilde açılır. Güvenilir bir ortamda e-Banka ve e-Shop imkanı. Güvenle izole (sanallaştırılmış) IM, anlık mesajlaşma programları ile sohbet edebilirsiniz. Güvenle izole (sanallaştırılmış) bir ortamda USB cihazları kullanabilirsiniz. Güvenilir bölge içindeki kişisel dosyaları (gizli klasörler) kilitleyin. Önemli yazılım yükseltmeleri güvenilen bölge içine otomatik olarak gerçekleştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamponlanmış Yazılımlar;

Internet Explorer Mozilla FireFox Google Chrome Opera Safari
Avant Netscape Get Right KaZaA
eMule limewire Bitcomet MSN Messenger Yahoo Messenger
Skype Icq Google Talk Windows Media Player Dap

Windows XP/ Vista/ Windows 7 (32/ 64-bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

BufferZone, internette gezinme, dosya paylaşımı, e-posta’dan dosya indirme, anlık mesajlaşma ve yerel ağda dosya paylaşımı gibi dış tehditlere çok açık işlemlerinizi, oluşturduğu sanal tampon bölge içinde yapmanızı sağlıyor. Böylece yanlış giden herhangi bir şey işletim sisteminize hiçbir şekilde etki etmiyor. Antivirüs ve firewall programlarının yanında bilgisayar güvenliğinize ek bir katkı sağlayan program ücretsizdir.

Boyutu: 14,05 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BufferZone Pro 4.04 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status