October 22, 2021


Bozuk veya hasarlı Word dosyaları kurtarma programı

Windows bilgisayarda herhangi bir nedenden dolayı Word belgeleri bozulabilir veya hasarlı gözükebilir. Eğer içinde önemsiz bilgiler varsa göz ardı edilebilecek bir durumdur ve görmezden gelinebilir. Önemsiz dosyaları direkt silebiliriz. Ancak önemli bilgileri yer aldığı Word dosyaları varsa bozuk ve hasarlı olmasından dolayı açılamıyorsa ne yapmalı? Neyse ki bu konuda size yardımcı olacak bir uygulama var. Recovery Toolbox for Word, bozuk veya hasarlı Word dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz yardımcı bir programdır.

Windows bilgisayarınızda Word (.docx) dosyaları açarken bozuk veya hasarlı olduğundan dolayı açılmasında hata veriyorsa bu durum için çözüm sağlar ve hiçbir olmamış gibi Word dosyaları açabilirsiniz.

Bozuk Word dosyaları kurtarın

Bu yardımcı program ile Office 2007/2010/2013/2016’ya ait Word dosyaları kurtarmayı desteklemektedir. .docx dosyasını açamadığınızda bir docx dosyasını nasıl kurtarabilirsiniz? Recovery Toolbox for Word, virüs veya antivirüsten dolayı bozulmuş bir Word dosyasını kurtarmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak, taşıma/aktarma sırasında kesilmiş bozuk bir Word dosyasını kurtarabilir. Recovery Toolbox for Word, işe yaramayan flaş USB sürücülerden kopyalanan Word belgelerini düzeltebilir.

Word için kurtarma aracı, bozuk Microsoft Word belgelerini ve şablonlarını (.doc, .docx, .dot, dotx dosyaları) ve Zengin Metin biçimindeki belgeleri (.rtf dosyaları) kurtarmak için kullanılır. Kurtarma işlemi çok kolaydır. Programı yükleyin ve çalıştırın. Bozulmuş Microsoft Word belgesini seçin, bilgileri kurtarın, görüntüleyin. Bilgileri Microsoft Word’e dışa aktarın veya bir metin dosyasına kaydedin. Bilgi dışa aktarma sonuçlarını görüntüleyin.

Recovery Toolbox for Word sayesinde artık Word dosyalarını rahatlıkla hazırlayabilir, sorun çıkarsa da rahatlıkla giderebilecek, bozuk dosyalarınızı geri getirmek mümkündür.

Boyut: 3.26 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bozuk Word Dosyalarını Kurtarma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status