April 20, 2018


BOMBOM 2 Oyna

BOMBOM oyunuBOMBOM 2, web tarayıcı üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz online bir oyundur. Bilgisayara yüklemenize gerek kalmadan internet tarayıcıları üzerinde kolayca oynayabilirsiniz.

BOMBOM son zamanların en eğlenceli ve en popüler oyunları arasında yer alıyor. Görsek efektlerinden tutun her şeye kadar çok ilgi çekici bir oyun. Oyunda farklı oyunculara karşı savaşıyorsunuz ve o sizi saf dışı bırakmadan, sizin onu saf dışı bırakmanız gerekiyor.

BOMBOM 2 oyunu hem grafikleri, hem masalsı sahneleri hikayeleri, kıyafetleri ile en çok da bayanların ilgisini çekiyor. Oyunda en çok hoşunuza gidecek olan da, savaş sahnelerindeki özel efektleri.

Oyunda ön plana çıkan özelliklere bakacak olursak; Koca kafa ve küçük gövdelerden oluşan karakterler, çizgi film oyunu gibi hissetmenizi sağlayacak.

Bir çok savaş çeşidi ile insanın kanını heyecanlandıran savaşlar sizi bekliyor. Ve en çok da ses efektleri ön plana çıkıyor. Savaştığınız zaman arka planda çalan müzikleri ile ilk müzikli online oyun diyebiliriz. Müzikler insanın ruhunu dinlendiriyor ve çok rahatlamanızı sağlıyor. Bazen komik ses efektleri ile de sizi güldürüyor.

Özellikle moda kıyafetler, bayanların ilgisini daha çok çekiyor. Çeşit çeşit şapkalar, gözler, kıyafetler ve yüz ifadeleri arasından hoşunuza gideni seçebiliyorsunuz. Kendi zevkinize göre karakterinizi yaratabilirsiniz.

Oyunun amacı savaş olunca da, muhteşem savaş efektlerini göreceksiniz. Çok farklı silah çeşitleri ve saldırı efektleri ile bayılacaksınız. Tek kelime ile muhteşem bir online oyun. Eski çağdan günümüze kadar olan savaş araçlarını kullanmak size bağlı. Alışveriş merkezindeki çeşitli aksesuarlar arsından zevkinize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Oyuna kayıt olduktan hemen sonra, karakteri oluşturmanız gerekiyor. Cinsiyetinize göre karakterinizi seçtikten sonra, karakterin nasıl olacağı ile ilgili tüm detayları bulacaksınız.

BOMBOM oyunu oyna

BOMBOM OYUNU NASIL OYNAYACAKSINIZ?

Oyunu nasıl oynayacağım diye korkmayın. Oyun rehberi sayesinde, oyunu çok kısa zamanda çözeceksiniz.

Oyuna girdikten sonra anasayfaya yönlendirileceksiniz. Anasayfadaki her bölümün farklı bir kullanım amacı vardır.

Oyun salonu: Oyunda temel etkinliklerin yer aldığı bölümdür, her türlü savaşa buradan girilir.

Alışveriş merkezi: Burada her çeşit silah, teçhizat, aksesuar ve güzellik öğelerini bulmanız mümkündür.

Evlendirme Dairesi: Aşıkların hayatlarını birleştirdiği nikah salonu.

Birlik Kulübü: Burada isterseniz birlik kurarsanız, isterseniz herhangi bir birliğe katılırsınız. Birlikle alakalı her türlü işlem buradan yapılır.

Onur Listesi: Tüm kişisel sıralamalar ve birlik sıralamaları buraya asılır.

Demirci Atölyesi: Burada güçlendirme, sentezleme, füzyonlama ve nitelik aktarma işlemleri yapılır.

Açık Arttırma Pazarı: Açık arttırmaya çıkarılmış her şeyi buradan temin edebilirsiniz.

Arkadaşlık Merkezi: Oyuncu buraya kayıt olarak kişisel bilgilerini paylaşabilir, oyundaki karakterini gösterebilir. Ayrıca diğer oyuncularla tanışıp arkadaşlık kurabilir.

BOMBOM 2 oyunu

Hemen indir

BOMBOM 2 Oyun Puanlaması

 • Grafikler

  7
 • Exp. Oranı

  6
 • Oynanabilirlik

  6
 • Efektler

  8.5

BOMBOM 2 Oyna BOMBOM 2, web tarayıcı üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz online bir oyundur. Bilgisayara yüklemenize gerek kalmadan internet tarayıcıları üzerinde kolayca oynayabilirsiniz. BOMBOM son zamanların en eğlenceli ve en popüler oyunları arasında yer alıyor. Görsek efektlerinden tutun her şeye kadar çok ilgi çekici bir oyun. Oyunda farklı oyunculara karşı savaşıyorsunuz ve o sizi saf dışı bırakmadan, sizin onu saf dışı bırakmanız gerekiyor. BOMBOM 2 oyunu hem grafikleri, hem masalsı sahneleri hikayeleri, kıyafetleri ile en çok da bayanların ilgisini çekiyor. Oyunda en çok hoşunuza gidecek olan da, savaş sahnelerindeki özel efektleri. Oyunda ön plana çıkan özelliklere bakacak olursak; Koca kafa ve küçük gövdelerden oluşan karakterler, çizgi film oyunu gibi hissetmenizi sağlayacak. Bir çok savaş çeşidi ile insanın kanını heyecanlandıran savaşlar sizi bekliyor. Ve en çok da ses efektleri ön plana çıkıyor. Savaştığınız zaman arka planda çalan müzikleri ile ilk müzikli online oyun diyebiliriz. Müzikler insanın ruhunu dinlendiriyor ve çok rahatlamanızı sağlıyor. Bazen komik ses efektleri ile de sizi güldürüyor. Özellikle moda kıyafetler, bayanların ilgisini daha çok çekiyor. Çeşit çeşit şapkalar, gözler,…

6.9 Gayet İyi

Grafikler, efektler ve oynanabilirlik açısından oyun gayet iyi.

6.9

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BOMBOM 2 Kayıt Ol ve Oynamaya Başla" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status